Nie mogę zmienić daty urodzenia w koncie Microsoft[Translation-I can't change my birth date...

Discus and support Nie mogę zmienić daty urodzenia w koncie Microsoft[Translation-I can't change my birth date... in XBoX on Consoles to solve the problem; Nie mogę zmienić daty urodzenia w koncie Microsoft choć jestem osobą powyżej 13 roku życia proszę bardzo o pomoc. [Translation-I cannot change the... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by adamos606, Aug 19, 2020.

  1. adamos606
    adamos606 Guest

    Nie mogę zmienić daty urodzenia w koncie Microsoft[Translation-I can't change my birth date...


    Nie mogę zmienić daty urodzenia w koncie Microsoft choć jestem osobą powyżej 13 roku życia proszę bardzo o pomoc.

    [Translation-I cannot change the date of birth in my Microsoft account, although I am a person over 13, please help.]

    :)
     
    adamos606, Aug 19, 2020
    #1
    1 person likes this.
  2. XBF Brad A Win User

    Nie mogę zmienić daty urodzenia w koncie Microsoft[Translation-I can't change my birth date in my Microsoft account]

    Hi Adamos606,

    Thanks for reaching out to the forums. We understand you have an issue changing your date of birth. If you are under the age of 18 a parent needs to change settings. Unfortunately, even though the date of birth can be changed on the
    account website, On Xbox.com the birthdate cant be changed at all. Also, if you change it on the account website, you can create a birthdate mismatch which will cause all types of
    issues. If the account is a child account, it will become an adult account once the birthdate on Xbox.com turns 18.

    Thanks,

    Brad
  3. XBF - Evie Win User

    Konto Minecraft dziecka [Can't change birthday in Microsoft account]

    [Associate używa aplikacji tłumacza. Należy pamiętać, że może wystąpić słaba gramatyka i nieprawidłowa składnia]

    Witam PatrycjaP1,

    Dziękujemy za kontakt z forami Xbox! Przykro mi słyszeć, że zmagasz się ze zmianą urodzin.

    Zapoznaj się z poniższym linkiem, aby uzyskać instrukcje dotyczące zmiany daty urodzenia na koncie Microsoft.

    Jak zmienić datę urodzenia na koncie Microsoft

    Ponadto możesz potrzebować "zgody rodzica", jeśli przypadkowo wprowadzisz nieprawidłowe urodziny. Jeśli nie możesz edytować daty urodzenia i prosisz o zgodę rodzica, zapoznaj się z poniższymi często zadawanymi pytaniami, aby zapoznać się z procedurą weryfikacji wieku.

    https://support.microsoft.com/en-us...t-account-parental-consent-and-child-accounts

    Po zweryfikowaniu będziesz mógł edytować swoją datę urodzenia.

    Jeśli nadal masz problemy ze zmianą daty urodzenia, skontaktuj się z pomocą techniczną firmy Microsoft, korzystając z poniższego linku.

    Skontaktuj się z nami - Pomoc techniczna firmy Microsoft

    Mam nadzieję, że te sugestie pomogą! Jeśli to odpowiedziało na Twoje pytanie, oznacz wątek jako "Odpowiedziano".
  4. XBF-JoannaDark Win User

    Zmiana daty urodzenia

    Witaj Xauron,

    [Associate korzysta z aplikacji tłumacza, należy pamiętać, że mogą wystąpić błędy gramatyczne lub nieprawidłowa składnia

    Nazywam się JoannaDark i chętnie Ci pomogę i przedstawię rozwiązanie zmiany daty urodzenia. Pamiętaj, że popełniłeś błąd z datą urodzenia w swoim profilu Xbox. Niestety, bieżąca data urodzenia będzie nadal używana i nie ma obejścia tego problemu. Ale przedstawię dwa rozwiązania w ten sposób, wiesz, jak uzyskać dostęp do swojego konta, a po drugie, jak utworzyć nowe konto i wziąć oryginalne konto Xbox i umieścić je pod rodzicem i usunąć wszelkie ograniczenia dotyczące zawartości. Jest to obejście, które pozwoli Ci zachować bieżące konto i używać konsoli Xbox.

    Rozwiązanie pierwsze: Zmiana daty urodzenia

    1) Przejdź do Konto Microsoft | Zaloguj się lub utwórz konto już dziś – Microsoft

    2) Sign in with your Microsoft account

    3) Select "Your info"

    4) Under Profile info to the far right select edit profile info

    5) Here, you can change the date of birth

    Rozwiązanie drugie: Dodawanie siebie do konta rodzinnego

    Najpierw przejdź do support.xbox.com i wyszukaj konto rodzinne, a to przeprowadzi Cię przez proces konfigurowania konta rodzinnego

    1) Przejdź do outlook.com

    2) utwórz nowy profil z odpowiednim wiekiem

    3) Następnie, po zalogowaniu się za pomocą nowego konta, przejdź do zakładki Rodzina u góry strony internetowej

    4) utwórz grupę rodzinną

    5), a następnie dodaj konto dziecka i możesz zarządzać treści

    Drugim rozwiązaniem jest to, że nie możesz zmienić daty urodzenia lub zmienić daty urodzenia i nadal informuje, że masz konto dziecka. Czy mógłbyś dać mi znać, jeśli moje rozwiązanie rozwiązało twój problem. Dziękujemy za skontaktowanie się z forum pomocy technicznej konsoli Xbox. Miłego dnia.

    Translation of solution

    Hello Xauron,

    [Associate is using a translator application, please be aware that grammatical errors or incorrect syntax may occur

    My name is JoannaDark, and I am happy to help you and provide a solution to change your Date of birth. Please keep in mind that you made a mistake with the Date of birth on your Xbox profile. Unfortunately, the current Date of birth will still be used, and there is no workaround for this. But I will provide two solutions that way, you know how to access your account and second how to create a new account and take your original Xbox account and put it under a parent and remove any restriction on the content. It is a workaround that will allow you to keep your current account and use your Xbox.

    Solution one: Changing your Date of birth

    1) Go to Konto Microsoft | Zaloguj się lub utwórz konto już dziś – Microsoft

    2) Sign in with your Microsoft account

    3) Select "Your info."

    4) Under Profile info to the far right select edit profile info

    5) Here, you can change the Date of birth

    Solution two: Adding your self to a Family account

    First, go to support.xbox.com and search for a Family account, and this will walk you through how to set up a family account

    1) Go to outlook.com

    2) create a new profile with the correct age

    3) Then, once you sign in with the new account, go to the Family tab at the top of the web page

    4) create a family group

    5) then add your child account, and you can manage the content

    The second solution is if you cannot change the Date of birth or change the Date of birth and it is still telling you that you have a child account. Would you please let me know if my solution resolved your problem. Thank you for contacting the Xbox support forum. Have a great day.
  5. GrzegorzZeplin Win User

    Skradziono mi konto Microsoft!! -[Translation - Microsoft account stolen from me !!]

    Witam!

    Nie mogę zmienić hasła ponieważ nie mogę się zalogować na konto które zostało mi skradzione. Tak że prośba z mojej strony żebyście sprawdzili log z ostatnich dni kto zmienił hasło i gdzie

    ------

    [Mod Translation - Hello!

    I can not change my password because I can not log in to the account that has been stolen from me.
    So that's a request from my side that you check the log of the last days who changed the password and where]
  6. XBF Ezra G Win User

    Zmiana daty urodzenia na koncie Microsoft [Translation - Change your date of birth on your Microsoft account]

    Hi wilczeqm,

    Thanks for your post, unfortunately there is no way to change the original date of birth on a Microsoft Account, you must wait until the account graduates to an adult for these security features to go away. Aside from that, if a parent account is set up,
    the parent account has the ability to enable most features and permissions to allow for seamless use of an account.

    For more information on Microsoft Families check this page out:
    Manage Family


    I hope this information helps, thanks again.
Thema:

Nie mogę zmienić daty urodzenia w koncie Microsoft[Translation-I can't change my birth date...

Loading...
  1. Nie mogę zmienić daty urodzenia w koncie Microsoft[Translation-I can't change my birth date... - Similar Threads - Nie mogę zmienić

  2. Nie mogę uruchomić gry, komunikat "Wystąpił problem podczas uruchamiania gry.Kod błędu:...

    in XBoX Games and Apps
    Nie mogę uruchomić gry, komunikat "Wystąpił problem podczas uruchamiania gry.Kod błędu:...: Witam, zakupiłem xbox game pass ultimate i zainstalowałem na mój komputer gre Farming Simulator 22.Przy próbie uruchomienia wyskakuje okienko gry z napisem uruchamianie gry a następnie wyskakuje...
  3. nie mogę włączyć domu aukcyjnego Forza Horizon 5

    in XBoX Games and Apps
    nie mogę włączyć domu aukcyjnego Forza Horizon 5: wyskakuje takie coś "Dostęp do zawartości stworzonej przez użytkownika jest ograniczony ze względu na ustawienia prywatności twojego profilu" nie wiem jak mam to naprawić...
  4. Xbox nie mogę uruchomić gier[Xbox can't run games]

    in XBoX Games and Apps
    Xbox nie mogę uruchomić gier[Xbox can't run games]: Witam nie mogę uruhomić żadnej gry cyfrowej nie mogę grać w zadną gre cywrową proszę o pomoc [Translation - Hello I can't run any digital game I can't play any game please help]...
  5. Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". [I can't start the game "Sea of thevies".]

    in XBoX on Windows
    Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". [I can't start the game "Sea of thevies".]: Pobieranie przebiegło normalnie, bez żadnych problemów. Jednak gdy próbuje ją włączyć otwiera mi się na kilka sekund i potem znika. [Translation-The download went normally, without any problems....
  6. Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies".

    in XBoX on Windows
    Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies".: Pobieranie przebiegło normalnie, bez żadnych problemów. Jednak gdy próbuje ją włączyć otwiera mi się na kilka sekund i potem znika. 8544e495-bc3f-484d-91c3-6357016f72a4
  7. Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.

    in XBoX on Windows
    Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.: Ekran logowania się zapętla i nie mogę się zalogować. Próbowałem instalować od nowa aplikację ale dalej nie działało. Zamieszczam film poniżej, prosżę o szybką pomoc. Video [Title Mod...
  8. Nie mogę anulować game passa

    in XBoX Games and Apps
    Nie mogę anulować game passa: Od jakiegoś czasu Game Pass stał się dla mnie nie przydatny więc chciałem anulować subskrypcję ale na stronie Microsoft nie mogłem znaleźć opcji anulowania. Xbox Gold mogę anulować ale Game Pass...
  9. Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?

    in XBoX Games and Apps
    Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?: Witam, mam problem. Mam aktywnego Golda i nie mogę przypisać gry z Games with gold do konta. Chodzi o Ninja Gaiden 3: RE. Kiedy potwierdzam transakcję cały czas jest ekran ładowania, a na dole...
  10. Nie mogę zalogować sie do live na xbox 360

    in XBoX Games and Apps
    Nie mogę zalogować sie do live na xbox 360: nie mogę się zalogować na xbox do golda a8e94aa0-5790-4648-9236-52604af3d0c3