Nie działa gra z Xbox 360 na xsx

Discus and support Nie działa gra z Xbox 360 na xsx in XBoX Games and Apps to solve the problem; Witam kupiłem grę castle Ania lord od shadows na xsx cyfrowa i nie działa 980e6459-6a5e-4d92-910b-898e7a3c4fc0 Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by Krzysztof Windorpski, Mar 20, 2023.

  1. Nie działa gra z Xbox 360 na xsx


    Witam kupiłem grę castle Ania lord od shadows na xsx cyfrowa i nie działa

    :)
     
    Krzysztof Windorpski, Mar 20, 2023
    #1
  2. Kimmy_24 Win User

    Nie działa gra z Xbox 360 na xsx

    Hi Krzysztof, I'm Kim, an Independent Advisor and I’m happy to help you today.

    Is this the game you're referring to https://www.xbox.com/en-US/games/store/castleva...?

    Kindly go to "Settings" then "System" and select "Storage" once there click the option that says "Clear local Xbox 360 game saves' . Once the console restarts launch your Backward Compatible game and when it starts up press both the "View" (with the little windows) and the "Menu" (three little lines) at the same time and go to the "Download Profile" option and enter your email and password and then try to check if you can play your games after.
  3. ~KUenon~ Win User

    Problem z Minecraft Dungeons

    Witaj, Tali

    Dziękuję za pomoc, błąd w Microsoft store został naprawiony mam już swoją grę i wszystko dobrze działa ale na Microsoft store nadal pokazuje że nie posiadam hero edition, a gra działa jak przedtem, mam grę i swój dodatek. Lecz nie wiem czy to problem z wyświetlaniem w Microsoft store

    -KUenon
  4. ooD0C H0L1DAYoo Win User

    Problem

    Zachowaj nas na bieżąco i daj nam znać, jeśli to działa. Nie wahaj się poprosić o pomoc.
  5. Njal the Blue Win User

    World of Tanks na xbox 360 i xbox one

    Witam, jeśli masz na myśli postęp zapisany i dostępny podczas korzystania z konsoli Xbox One z konsoli Xbox 360, a następnie tak to nie zapisać postęp. Stracisz nic i gra po pobraniu będzie Snyc danych

    Translation: [Hi, if you mean progress saved and available when using Xbox One from Xbox 360, then yes it does save your progress. You lose nothing and the game after downloading will SNYC data ]
  6. CGamerek Win User

    pomocy prosze

    Wcześniej kupiłem forze 4 na steam lecz była zbugowana kierownica I byłem zmuszony kupić na microsoft gdy odpalam grę pisze mi żeby zalogować się do profilu ale nie da się nigdzie nie wiem co robić wydałem kolejne pieniądze na forze która mi nie działa pomocy : (
Thema:

Nie działa gra z Xbox 360 na xsx

Loading...
  1. Nie działa gra z Xbox 360 na xsx - Similar Threads - Nie działa gra

  2. Forza horizon online nie działa proszę o pomoc w załączniku zrzuty ekranu

    in XBoX Games and Apps
    Forza horizon online nie działa proszę o pomoc w załączniku zrzuty ekranu: Poniżej zrzuty ekranu [img] [img] 904c464e-3bef-43f8-8ec6-df6e815b8b93
  3. Forza online nie działa/ Forza online not working

    in XBoX on Windows
    Forza online nie działa/ Forza online not working: Witam, mam problem z forza online. Wykonałem juz odblokowanie portów w routerze, firewall jest wyłączony, windows 10 jest aktualny. ENG Hello, i've a problem with Forza online. Port forwarding...
  4. Nie działa dźwięk na słuchawkach

    in XboX Insiders
    Nie działa dźwięk na słuchawkach: Dźwięk na słuchawkach nie działa idzie tylko przez tv pomocy ! submitted by /u/crazyboy2729 [link] [comments]
  5. Forza horizon 4 tryb online nie działa[Translation-Forza horizon 4 online mode does not work]

    in XBoX on Windows
    Forza horizon 4 tryb online nie działa[Translation-Forza horizon 4 online mode does not work]: Gdy włączę grę online połączy mnie z sesją po czym odłączy. Dzieje się tak co chwilę. [Translation-When I turn on the game online, it will connect me to the session and then disconnect. This...
  6. Sunset Overdrive (Game Pass PC) nie działa. [Sunset Overdrive (Game Pass PC) does not work.]

    in XBoX on Windows
    Sunset Overdrive (Game Pass PC) nie działa. [Sunset Overdrive (Game Pass PC) does not work.]: Po uruchomieniu gry wszystko jest tak jak powinno być, lecz gdy w głównym menu kliknę opcję "Graj jako life88853" ta po krótkim ekranie ładowania wraca mnie do tego samego głównego ekranu...
  7. Pierdolona w dupe jebana Forza 7 Motosport znów *Removed* nie działa

    in XBoX Games and Apps
    Pierdolona w dupe jebana Forza 7 Motosport znów *Removed* nie działa: Title Translation: Pierdolona in dupe Forza 7 motosport Again *Removed* does not work Co jest do chuja z tą jebaną grą ? Pierdolona *Removed* wczoraj działała dobrze, dziś *Removed* nie. Ani...
  8. Kod na Xbox Live GOLD nie działa[The code on Xbox Live GOLD does not work]

    in XBoX on Consoles
    Kod na Xbox Live GOLD nie działa[The code on Xbox Live GOLD does not work]: Witam Dnia 3.12.2018 roku zakupiłem w sklepie stacjonarnym kod aktywacyjny Xbox Live GOLD na 6 miesięcy. Po przyjściu do domu wpisałem kod na stronie. Subskrypcja nie przedłużyła się....
  9. Forza Horizon 4 nie działa [Forza Horizon 4 Not working]

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 4 nie działa [Forza Horizon 4 Not working]: Witam mam problem z Forza Horizon 4 mianowicie nie uruchamia się po aktualizacji z dodatkiem fortune island, pokazuje się startowe okno i nagle znika. Posiadam aktualne sterowniki do karty...
  10. XBOX ONE Microsoft Edge "strona internetowa nie działa ze względu na zbyt długo...

    in XBoX on Consoles
    XBOX ONE Microsoft Edge "strona internetowa nie działa ze względu na zbyt długo...: Witam. Problem z przeglądarką na XBOX ONE pojawia się podczas otwierania stron internetowych. Po otwarciu strony pojawia się komunikat : "Strona internetowa została zatrzymana przez zbyt długo...