Mam problem ze zmianą uprawnień na koncie Xbox [I'm having trouble changing permissions on...

Discus and support Mam problem ze zmianą uprawnień na koncie Xbox [I'm having trouble changing permissions on... in XBoX Accessibility to solve the problem; Dzień dobry mam problem z zmianą uprawnień na koncie Xbox jak i zmianą ustawień prywatności na koncie Microsoft kupiłem dzisiaj grę Minecraft ale by... Discussion in 'XBoX Accessibility' started by KonradBrzd, Jun 29, 2022.

  1. KonradBrzd
    KonradBrzd Guest

    Mam problem ze zmianą uprawnień na koncie Xbox [I'm having trouble changing permissions on...


    Dzień dobry mam problem z zmianą uprawnień na koncie Xbox jak i zmianą ustawień prywatności na koncie Microsoft kupiłem dzisiaj grę Minecraft ale by móc zagrać na trybie gry wieloosobowym potrzebuję coś zrobić w ustawieniach microsoft dowiedziałem się też że coś muszę zmienić w ustawieniach Xbox ale zawsze kiedy sugeruje się instrukcjami np jak zmienić wiek mam zablokowaną opcję kiedy próbuję zmienić dane za pomocą konta rodzica nie mogę także zmienić żadnych danych kiedy próbuję wejść na ustawienia prywatności na koncie Xbox ciągle przenosi mnie na tą samą stronę na której byłem i tak w kółko to samo ze stroną Microsoft.

    [THE TEXT BELOW IS MACHINE TRANSLATED AND MAY NOT BE AN ACCURATE REPRESENTATION OF THE ORIGINAL POST]

    Good morning I have a problem with changing the permissions on the Xbox account as well as changing the privacy settings on the Microsoft account I bought Minecraft today but to be able to play multiplayer I need to do something in the microsoft settings I also found out that I have to change something in the Xbox settings but always when suggested by instructions such as how to change the age I have blocked the option when I try to change the data using the parent account I can not change any data when I try go to the privacy settings on my Xbox account keeps taking me to the same page I was on and so on and on with microsoft's website.

    :)
     
    KonradBrzd, Jun 29, 2022
    #1
  2. XBF - Dom Win User

    Mam problem ze zmianą uprawnień na koncie Xbox [I'm having trouble changing permissions on my Xbox account]

    Hey KonradBrzd,



    Thank you for reaching out to us about your issue!

    It is possible that your multiplayer features are disabled. By visiting the link below, you can find out how to re-enable them. If you are not able to access the page where this feature is listed, then it is possible that your account does not meet the age requirements. In this case, you will need a parent or guardian with an adult account in your Microsoft Family to enable them for you.



    Manage a member’s safety settings to access Minecraft features | Xbox Support

    [Let us know if this answered your question by tapping "Yes" below]
  3. XBF - Dom Win User

    Mam problem ze zmianą uprawnień na koncie Xbox [I'm having trouble changing permissions on my Xbox account]

    [Associate korzysta z aplikacji tłumacza, należy pamiętać, że mogą wystąpić błędy gramatyczne lub niespójna składnia]

    Hej KonradBrzd,

    Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie twojego problemu!

    Możliwe, że funkcje gry wieloosobowej są wyłączone. Odwiedzając poniższy link, możesz dowiedzieć się, jak je ponownie włączyć. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do strony, na której znajduje się ta funkcja, możliwe, że Twoje konto nie spełnia wymagań wiekowych. W takim przypadku będziesz potrzebować rodzica lub opiekuna z kontem osoby dorosłej w rodzinie Microsoft, aby je włączyć.

    Zarządzaj ustawieniami bezpieczeństwa członka, aby uzyskać dostęp do funkcji gry Minecraft | Xbox Support

    [Daj nam znać, jeśli to odpowiedziało na Twoje pytanie, dotykając "Tak" poniżej]
  4. XBF - Evie Win User

    Konto Minecraft dziecka [Can't change birthday in Microsoft account]

    [Associate używa aplikacji tłumacza. Należy pamiętać, że może wystąpić słaba gramatyka i nieprawidłowa składnia]

    Witam PatrycjaP1,

    Dziękujemy za kontakt z forami Xbox! Przykro mi słyszeć, że zmagasz się ze zmianą urodzin.

    Zapoznaj się z poniższym linkiem, aby uzyskać instrukcje dotyczące zmiany daty urodzenia na koncie Microsoft.

    Jak zmienić datę urodzenia na koncie Microsoft

    Ponadto możesz potrzebować "zgody rodzica", jeśli przypadkowo wprowadzisz nieprawidłowe urodziny. Jeśli nie możesz edytować daty urodzenia i prosisz o zgodę rodzica, zapoznaj się z poniższymi często zadawanymi pytaniami, aby zapoznać się z procedurą weryfikacji wieku.

    https://support.microsoft.com/en-us...t-account-parental-consent-and-child-accounts

    Po zweryfikowaniu będziesz mógł edytować swoją datę urodzenia.

    Jeśli nadal masz problemy ze zmianą daty urodzenia, skontaktuj się z pomocą techniczną firmy Microsoft, korzystając z poniższego linku.

    Skontaktuj się z nami - Pomoc techniczna firmy Microsoft

    Mam nadzieję, że te sugestie pomogą! Jeśli to odpowiedziało na Twoje pytanie, oznacz wątek jako "Odpowiedziano".
  5. Ryuk Siegel Win User

    Dance Central 3 oraz problem z importem utworow z Dance Central 2

    zgadza sie mam kod 25 znakowy na karcie ktory dostalem do gry Dance Central 3 tylko ze na tej karcie pisze by omylko przy importowaniu nie wpisywac tego kodu . "...Nie wprowadż omyłkowo 25-cyfrowego kodu wydrukowanego u góry tej karty."

    Z tylu opakowania gry nie mam zadnego kodu.

    A pod kodem ktory mam jest informacja "Zachowaj ten, kod by móc tańczyć dalej..."

    Jesli chodzi o instrukcje ktora podales tam jest informacja ze mam podac kod ktory dostalem razem z gra DC2 tylko jak juz mowilem DC2 dostalem jako dodatek do kinecta i ta gre pobralem przy pomocy wlasnie tego kodu na dysk.
  6. jakubkuzniar Win User

    Payment

    1. Mam pytanie. Chciałbym spłacić swoją zaległość za subskrypcje xbox game pass. Posiadam pieniądze na koncie Microsoft. Jest to wystarczająca suma. Czemu nie może mi pobrać pieniędzy właśnie z tego konta?
Thema:

Mam problem ze zmianą uprawnień na koncie Xbox [I'm having trouble changing permissions on...

Loading...
  1. Mam problem ze zmianą uprawnień na koncie Xbox [I'm having trouble changing permissions on... - Similar Threads - Mam problem zmianą

  2. Problems with right joystick on elite series 2 controller

    in XBoX on Consoles
    Problems with right joystick on elite series 2 controller: Pressing the right joy stick down turns the controller off and the controller will not turn back on until it is plugged in, controller does not register up or down movement on the right joystick...
  3. Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"

    in XBoX Games and Apps
    Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap": W podglądzie zdarzeń pisze mi coś takiego: Źródło Kernel-Power Błagam ze wszystkich sił o pomoc... Wpisywanie komend w cmd nie pomagało, sprawdzanie pamięci RAM również... Nie wiem co mam zrobić...
  4. Zdravím mam dotaz kdyz si koupim hru například Sea of Thieves na steamu a propojim to s...

    in XBoX Games and Apps
    Zdravím mam dotaz kdyz si koupim hru například Sea of Thieves na steamu a propojim to s...: Zdravím mam dotaz kdyz si koupim hru například Sea of Thieves na steamu a propojim to s xboxem budu mít i Sea of Thieves na xboxu ? 134639fc-6679-434c-889b-f55e82f3c0d6
  5. Mam problem z kierownicą [I have problem with the steering wheel]

    in XBoX Games and Apps
    Mam problem z kierownicą [I have problem with the steering wheel]: https://youtu.be/mWsOh0fodX8 - tutaj jest link do tego jak to wygląda Moderator Edit: Translated from Polish: Hello, I have a problem with the steering wheel. It moves along the z axis and...
  6. co jesli mam juz kupionego minecrafta, a chce go polaczyc z kontem xbox? (java edition)

    in XBoX Games and Apps
    co jesli mam juz kupionego minecrafta, a chce go polaczyc z kontem xbox? (java edition): [Title translation-what if I have already purchased minecraft and wants to connect it to your xbox account? (java edition)] witam, moim zmartwieniem jest to, iz nie moge polaczyc minecrafta...
  7. po formacie komputera nie mam kupionej gry[I have not bought the game after the computer...

    in XBoX Games and Apps
    po formacie komputera nie mam kupionej gry[I have not bought the game after the computer...: kupiłem grę forza horizon 4 było wszystko dobrze ale po formacie nie mogę jej pobrać bo każę mi ją kupic a w historii zawowień nie wyświetla się może dlatego ze była ta gra aktywowana za pomocą...
  8. Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the...

    in XBoX on Windows
    Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the...: Nie mogę zalogować się do aplikacji Xbox Beta, gdy klikam "Zaloguj się" pojawia się na ułamek sekundy okno, po czym znika i aplikacja się odświeża. -[Translation - I can't sign in to the Xbox...
  9. Problem with the game FIFA 19 / Mam problem z gierką FIFA 19

    in XBoX Games and Apps
    Problem with the game FIFA 19 / Mam problem z gierką FIFA 19: Witam Mam taki problem z grą otóż kiedy próbuję zagrać gierkę online Division rivals wyskakuje mi komunikat '' Twoje konto nie ma wymaganych uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli chcesz z...
  10. Mam problem z grą!

    in XBoX Games and Apps
    Mam problem z grą!: Witam! Po świętach bożego narodzenia kupilem grę Mnecraft Xbox One Edition jakiś tydzień po zakupie wyskoczylo mi okienko w którym pisało coś o tym że jeśli ma się przegrane 5h lub kupiony...