Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

Discus and support Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.] in XBoX on Windows to solve the problem; Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z... Discussion in 'XBoX on Windows' started by Meshicz, Feb 14, 2020.

  1. Meshicz
    Meshicz Guest

    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]


    Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z serwerem." Reset komputera internetu itp. nie pomaga. Proszę o Pomoc

    [Translation - I can't join a multiplayer game, if I click on, e.g. play online, an error appears saying "Function blocked, communication error with the server." Resetting your internet computer etc. doesn't help. Please help]


    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.] [​IMG]

    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.] [​IMG]


    :)
     
    Meshicz, Feb 14, 2020
    #1
  2. XBF Ezra G Win User

    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

    Hi Meshicz,

    Thanks for your post. I understand you are experiencing an issue with playing multiplayer matches on Forza Horizon 4. To troubleshoot this, try reinstalling your game; here's how to do so:

    Reinstalling Games on Windows 10
    .

    I hope this helps.
  3. Vigilium Win User

    Brak możliwości dołączenia do grup.

    Na forum nikt z Microsoftu nie zagląda.
  4. Luke_977 Win User

    Brak możliwości dołączenia do grup.

  5. onyxishere Win User

    how come when i go to play online its says your account cant play online?

    You need to purchase a gold membership in order to play online. Free silver accounts do not have the ability to play multiplayer online games.
  6. Smwutches Win User

    How do I fix my GTA online it say I need premison but I got game pass and been reaching all day GTA online

    What Game Pass do you have? Not all of them include the ability to play online.
Thema:

Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

Loading...
  1. Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.] - Similar Threads - Brak możliwości dołączenia

  2. Brak dźwięku w Forza Horizon 5

    in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku w Forza Horizon 5: Po ostatniej aktualizacji Forza Horizon 5 nie działa dźwięk :( 9cd349eb-6c14-4572-970c-f400a621ac49
  3. Brak emotek Minecraft Windows 10 Edition

    in XBoX on Windows
    Brak emotek Minecraft Windows 10 Edition: Witam Od niedawna zacząłem grać w Minecraft Windows 10 Edition i gdy mój kolega pokazał mi emotki okazało się że ja nie mam takiego czegoś. On w zakładce emotki miał od nowości podstawowe...
  4. : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv]

    in XBoX TV Hardware
    : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv]: : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv] Witam serdecznie mam problem ponieważ nie mogę oglądać filmów z braku możliwości dźwiękowych. Czy potrzeba jest podłączenie głośników do tv?próbowałam...
  5. Brak sybskrypcji -[Translation - No subscription]

    in XBoX on Consoles
    Brak sybskrypcji -[Translation - No subscription]: Pomimo że doładowałem konto to nie mogę zapłacić za xbox live Gold. Co mam zrobić aby opłata została pobrana? -[Translation - Even though I've recharged my account, I can't pay for Xbox Live...
  6. Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]

    in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]: Witwjcie. Mam problem z dźwiękiem w grze metro exodus. Po rozpoczęciu gry, gdy ,,intro"(scena gdzie bohater opowiada że nie jest stworzony do życia w metrze) dobiegnie końca dźwięk wyłącza się....
  7. Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card

    in XBoX on Windows
    Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card: Dzień dobry mam problem z funkcjami sieciowymi FH4. Najprawdopodobniej brakuje u mnie karty Teredo. W menedżerze urządzeni jej nie ma oraz nie mogę jej dodać. Wcześniej gra działała poprawnie (nie...
  8. brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]

    in XBoX on Consoles
    brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]: zakupiłem grę na microsoft store zapłaciłem z konta i gry nie ma co zrobić? [Translation-I bought a game on the microsoft store I paid from the account and the game has nothing to do?]...
  9. Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...

    in XBoX Games and Apps
    Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...: Witam Dziś w nocy zakupiłem grę na Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Niestety nie widzę zamówienia w historii, nie dostałem też od państwa żadnego maila z...
  10. Brak możliwości dołączenia do grup.

    in XBoX on Consoles
    Brak możliwości dołączenia do grup.: Witam czy bylibyście w stanie powiedzieć mi na jak długo mam bana i dlaczego ? Wysłałem wiadomość do kilku osób czy niechcą gry kupić i bum nagle ban ... ? dc23954b-0121-4dd6-b026-e40b0b44c7ef

Users found this page by searching for:

  1. błąd komunikacji z serwerem fh4

    ,
  2. instreamset:url:do= aspx? minecraft graj