: Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv]

Discus and support : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv] in XBoX TV Hardware to solve the problem; : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv] Witam serdecznie mam problem ponieważ nie mogę oglądać filmów z braku możliwości dźwiękowych. Czy... Discussion in 'XBoX TV Hardware' started by sylwiasolodenko, Oct 10, 2020.

  1. : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv]


    : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv]
    Witam serdecznie mam problem ponieważ nie mogę oglądać filmów z braku możliwości dźwiękowych. Czy potrzeba jest podłączenie głośników do tv?próbowałam już wszystkich możliwych opcji w konsoli i tv i z kablami. Pozdrawiam

    [Translation-Hello I have a problem because I can not watch movies with no sound capabilities. Do you need to connect the speakers to the tv?I have already tried all possible options in the console and tv and with cables. Best regards ]

    :)
     
    sylwiasolodenko, Oct 10, 2020
    #1
  2. JosefLBohorquez Win User

    Brak dźwięku w Forza Horizon 5

    Cześć i dziękuję za dotarcie do społeczności graczy Microsoft Xbox. Nazywam się Josef.

    Jestem niezależnym doradcą i takim jak ty użytkownikiem Microsoft Xbox.

    Mam nadzieję, że dziś świetnie ci idzie AdamNowak12347

    Proszę bardziej szczegółowo opisać swoje obawy.

    Czy to się dzieje na Xbox lub PC?

    Czy po uruchomieniu gry nic nie słyszysz, czy dzieje się tak tylko przy określonych dźwiękach?

    To może być trochę dziwne, ale czy próbujesz bawić się kołem?

    ------

    Main language:

    Hi and thanks for reaching Microsoft Xbox gamer's community. My name is Josef.
    I'm an Independent Advisor and a Microsoft Xbox user like you.

    Hope you're doing great today AdamNowak12347

    Please elaborate a bit more your concern.

    Is this happening on Xbox or PC?
    Are you not able to hear anything once you start the game or is this happening only with certain sounds?
    This can be a bit odd, but are you trying to play with a wheel?
  3. Czaja77 PL Win User

    Can't sign in because of Xbox stores service alert?

    I w Polsce dalej tak samo brak live,i *** a chciałem sobie pograć.........
  4. Obsessive Power Win User

    Xbox one x 4k

    Hej,

    Daj nam znać, jakiego rodzaju telewizor lub monitor używasz na konsoli Xbox One.

    O ile nie ma czegoś złego w telewizorze, wygląda na to, że ekran jest zniekształcony. Może się to zdarzyć, jeśli telewizor nie jest prawidłowo skonfigurowany do grania w gry.
    Większość telewizorów 4K ma tak zwany "tryb gry", który został zaprojektowany w celu zoptymalizowania wyświetlania szybko zmieniających się obrazów. Ta opcja może nie być domyślna, musisz zmienić to ustawienie na samym telewizorze.
    Ale daj nam znać, jaka jest Twoja marka i model telewizora.
    Przepraszamy za wszelkie nieścisłości. Tłumaczenie zostało przetłumaczone z angielskiego na polski, nie jest idealne!

    Dzięki.

    [Translation - Hey

    Let us know what kind of TV or monitor you use on your Xbox One console.

    Unless there is something wrong with the TV, it seems that the screen is distorted. This can happen if the TV isn't set up correctly to play games.

    Most 4k TVs have the so-called "game Mode ", which is designed to optimize the display of fast-changing images. This option may not be the default, you must change this setting on the TV itself.

    But let us know what your brand and TV model is.

    We apologize for any inaccuracies. Translation has been translated from English to polish, it is not perfect!

    With.]
  5. XBF Diego M Win User

    Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]

    Hi Dzeku,

    Thank you for posting on the Xbox forums. I'd be happy to help.

    While the Xbox is on, go ahead and do a hard
    reset and power cycle
    to the console. Hold down the power button on the console for about 10 seconds or until it shuts down. Once the Xbox is off, remove the power cable from the Xbox and the power outlet for about 5 minutes. Then re-connect and
    wait 60 seconds before turning on the Xbox. Holding down the power button on the console to force a hard reset and then removing the power cable are both important steps.

    If that doesn't help then you will need to try out a soft factory reset.
    1. Press the Xbox button on the controller to open the guide.
    2. Scroll to the right and select System > Settings > System > Console info.
    3. Select Reset console.
    Make sure to select "Keep my games & apps" and have the correct account login information plus your Wi-Fi password ready if you connect wireless because you will need to re-add the accounts that were on the Xbox and re-connect to your network during the
    reset.

    Please follow all of these steps exactly how you see them above and let us know how it goes.
  6. JosefLBohorquez Win User

    Problem z Minecraft Launcher

    Jeśli otworzysz sklep Microsoft... aplikacja wyświetli również komunikat „Brak internetu”?

    Czy próbowałeś również zainstalować program uruchamiający Minecraft w nowym użytkowniku administratora?

    -------------

    If you open the Microsoft store... the app also shows you "No internet"?

    Also, did you tried installing Minecraft launcher in the new administrator user?
Thema:

: Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv]

Loading...
  1. : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv] - Similar Threads - Brak dźwięku telewizorze

  2. Brak dźwięku w Forza Horizon 5

    in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku w Forza Horizon 5: Po ostatniej aktualizacji Forza Horizon 5 nie działa dźwięk :( 9cd349eb-6c14-4572-970c-f400a621ac49
  3. Brak emotek Minecraft Windows 10 Edition

    in XBoX on Windows
    Brak emotek Minecraft Windows 10 Edition: Witam Od niedawna zacząłem grać w Minecraft Windows 10 Edition i gdy mój kolega pokazał mi emotki okazało się że ja nie mam takiego czegoś. On w zakładce emotki miał od nowości podstawowe...
  4. Brak sybskrypcji -[Translation - No subscription]

    in XBoX on Consoles
    Brak sybskrypcji -[Translation - No subscription]: Pomimo że doładowałem konto to nie mogę zapłacić za xbox live Gold. Co mam zrobić aby opłata została pobrana? -[Translation - Even though I've recharged my account, I can't pay for Xbox Live...
  5. Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

    in XBoX on Windows
    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]: Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z serwerem." Reset komputera internetu itp. nie...
  6. Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]

    in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]: Witwjcie. Mam problem z dźwiękiem w grze metro exodus. Po rozpoczęciu gry, gdy ,,intro"(scena gdzie bohater opowiada że nie jest stworzony do życia w metrze) dobiegnie końca dźwięk wyłącza się....
  7. Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card

    in XBoX on Windows
    Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card: Dzień dobry mam problem z funkcjami sieciowymi FH4. Najprawdopodobniej brakuje u mnie karty Teredo. W menedżerze urządzeni jej nie ma oraz nie mogę jej dodać. Wcześniej gra działała poprawnie (nie...
  8. brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]

    in XBoX on Consoles
    brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]: zakupiłem grę na microsoft store zapłaciłem z konta i gry nie ma co zrobić? [Translation-I bought a game on the microsoft store I paid from the account and the game has nothing to do?]...
  9. Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...

    in XBoX Games and Apps
    Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...: Witam Dziś w nocy zakupiłem grę na Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Niestety nie widzę zamówienia w historii, nie dostałem też od państwa żadnego maila z...
  10. Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się

    in XBoX on Windows
    Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się: Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta) zainstalowana. Chcę się zalogować poprzez przycisk...