zapomniałem hasła i loginu do konta xbox live jak odblokowac xbox 360

Discus and support zapomniałem hasła i loginu do konta xbox live jak odblokowac xbox 360 in XBoX on Consoles to solve the problem; Witam! Nie mogę się zalogować na moje konto Xbox Live na Xbox 360, zapomniałem hasło i login do konta. Czy można by było zmienić lub zresetować hasło... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by KacperSłaby, Oct 25, 2020.

  1. KacperSłaby
    KacperSłaby Guest

    zapomniałem hasła i loginu do konta xbox live jak odblokowac xbox 360


    Witam!

    Nie mogę się zalogować na moje konto Xbox Live na Xbox 360, zapomniałem hasło i login do konta. Czy można by było zmienić lub zresetować hasło do tego konta?

    :)
     
    KacperSłaby, Oct 25, 2020
    #1
  2. Porschesgt10 Win User

    zapomniałem hasła i loginu do konta xbox live jak odblokowac xbox 360

    give this a try

    spróbuj tego

    przepraszam za angielski

    https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj_wdmt1c_sAhU_QUEAHW79AoYQFjABegQIAxAC&url=https%3A%2F%2Fsupport.xbox.com%2Fen-US%2Fhelp%2Faccount-profile%2Fmanage-account%2Flost-password-solution&usg=AOvVaw0RUz1dAOM2VKxRMhE59RLV
  3. kapi pandzioch Win User

    Trying to Unblock Connection

    ratunku nie wiem jak odblokować zabezpieczenie kontroli rodzicielskiej a zapomniałem hasła
  4. WPAK Win User

    Nie pamiętam loginu i hasła do konta microsoft [Translation-Forgot my Microsoft account login and password]

    Web translation:

    I do not remember the login and password for the microsoft account

    After the service, the console with factory settings came back to me.
    All player profiles that were saved on the console were removed.
    I can not log in to my child account because I do not remember the login and password for the profile, or e-mail to which the account password reset notification comes.
    The only thing I have is a phone number and a credit card which I made on my child's account.
    Is there a way to recover my child's account? I would be grateful for any help.

    Response:

    Hi there,

    please try the steps mentioned on the following link:

    https://support.xbox.com/my-account/microsoft-account/forgot-microsoft-account-solution

    This link will have all steps to try and recover your account information, please try all the steps and if all fails it will also show the steps on how to try and recover the information with the help of Xbox Support.

    Let us know the results
  5. GrzegorzBak Win User

    Nie można pobrać Rainbow Six Vegas - Games with Gold

    tak jak napisałeś, winą jest regionalizacja konta - po prostu wychodzi na to, że ta akurat gra ma blokadę regionalną i bez polskiego konta lub vpn jej nie pobierzesz.
  6. flankmaker Win User

    Skradzione konto Microsoft Xbox. [Stolen Microsoft Xbox account.]

    Drogi Microsoft,
    Jak na mój e-mail jakiś czas temu moje konto zostało zhakowane i wszystkie szczegóły zostały zmienione, a haker podłączył do konta dwustopniowy system uwierzytelniania, co oznacza, że ​​nie mogę już uzyskać do niego dostępu.
    Chciałbym wyjaśnić, że moja karta kredytowa jest podłączona do tego konta i nie robiąc nic, pozwalasz im potencjalnie uzyskać dostęp do moich środków. Rozumiem, że jesteś zajęty, ale jest to pilna sprawa, więc czy mogę zmusić cię do szybkiego zamknięcia konta?
    Proszę zrozumieć, że jest to dla mnie bardzo niepokojące, szczególnie w tych trudnych czasach.
Thema:

zapomniałem hasła i loginu do konta xbox live jak odblokowac xbox 360