Skradzione konto Microsoft

Discus and support Skradzione konto Microsoft in XBoX Accessibility to solve the problem; Witam. 14 dni temu 02.02.2022 16:35 CET moje konto zostało zhakowane i skradzione przez jakiegoś paskudnika z końcówką mail.ru. Ktoś zmienił hasła,... Discussion in 'XBoX Accessibility' started by KacperSzewczyk1, Jun 29, 2022.

  1. Skradzione konto Microsoft


    Witam.

    14 dni temu 02.02.2022 16:35 CET moje konto zostało zhakowane i skradzione przez jakiegoś paskudnika z końcówką mail.ru. Ktoś zmienił hasła, następnie włamał się na konto Micfrosoft zmienił adres mailowy do weryfikacji logowania - (oryginalny tag gracza i adres mailowy RednoxPL116 [ModRemoved]@gmail.com ) do którego przypisane były subskrypcje xbox live gold. Z kart raczej skorzystać nie mógł bo po blokowane. No i odpięte już od konta. Piszę to teraz z konta do którego mam jakikolwiek dostęp. Chcąc się zalogować na konto microsoff został ustawiony jakiś inny adres e-mail do uwierzytelniania nb****mail.ru więc wiadomo że jakiś rusek, wysłał do mnie maila że chce 500 USD i konto do mnie wróci. Wszystkie płatności za Gamepass, gry, dodatki, wszystko wychodziło z mojej lokalizacji. Przecież istnieje coś takiego jak geolokalizacja. Co mam jeszcze przesłać żeby udowodnić że Ja (T***** Ż******* to RednoxPL116) rozmowy z kolegami na xbox gdzie widać kto jest kto? co jeszcze potrzebujecie? I od razu piszę, wszystkie opcje, które są były przedstawiane do odzyskania mojej własności nie działają bo zostały zmienione dane uwierzytelniające. Przepraszam za ton wypowiedzi ale zrozumcie bezsens sytuacyjny.




    Skradzione konto Microsoft [​IMG]

    Skradzione konto Microsoft [​IMG]

    Skradzione konto Microsoft [​IMG]

    Skradzione konto Microsoft [​IMG]


    :)
     
    KacperSzewczyk1, Jun 29, 2022
    #1
  2. XBF - Amory Win User

    Skradzione konto microsoft

    Nie mamy możliwości przywracania kont za pośrednictwem forów. Aby odzyskać dostęp do konta, musisz przejść przez zautomatyzowany proces weryfikacji tożsamości, udostępniony po przejściu do strony logowania do konta Microsoft i wybraniu opcji "Nie pamiętam hasła". Poza tym procesem mamy niewielkie możliwości odzyskania Twojego konta. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobów rozwiązywania problemów z dostępem do konta, zapoznaj się z informacjami tutaj: Nie możesz zalogować się do swojego konta Microsoft.



    W przyszłości ważne jest, aby zabezpieczyć swoje konto za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego, gdy tylko jest to możliwe. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, możesz zapoznać się z informacjami opublikowanymi tutaj: Jak zapewnić bezpieczeństwo konta Microsoft.



    Przepraszam i naprawdę współczuję tobie i temu, co się dzieje. Zablokuję wątek, ponieważ nie możemy nic dla ciebie zrobić.



    [Narzędzie do tłumaczenia jest w użyciu. Proszę wybaczyć wszelkie błędy gramatyczne.]



    ---



    We do not have the ability to restore accounts through forums. To regain access to your account, you must go through the automated process to verify your identity, made available when you go to the Microsoft Account Sign-In page and select “Forgot Password”. Outside of the process there, we have little ability to recover your account. For more information on ways to troubleshoot access to your account, please review the information here: You can't sign in to your Microsoft account.



    In the future, it is important to secure your account using two-factor authentication wherever possible. For more information about that, you can review the information published here: How to help keep your Microsoft account safe and secure.



    I’m sorry, and I truly feel for you and what is happening. I will be locking the thread since we cannot do anything for you here.



    [A translation tool is in use. Please pardon any grammatical errors.]
  3. XBF - Hayabusa Win User

    Skradzione konto Microsoft

    Witam



    Przykro nam, że ktoś włamał się na Twoje konto. Rozumiemy, że jest to frustrujące, ale musisz skorzystać z formularzy odzyskiwania konta. Aby uzyskać dostęp do tego formularza, zobacz:

    Odzyskiwanie konta

    1. Wprowadź swój adres e-mail, telefon lub nazwę użytkownika Skype w pierwszym polu, jeśli je znasz.
    2. W polu tekstowym Kontaktowy adres e-mail wpisz adres e-mail, na który możemy się z Tobą skontaktować lub wysłać link do resetowania hasła. Pamiętaj, że ten adres e-mail powinien różnić się od tego, który próbujesz odzyskać.
    3. W trzecim polu tekstowym wpisz znaki wyświetlane na ekranie. Ma to na celu sprawdzenie, czy nie jesteś robotem.
    4. Aby zapewnić bezpieczeństwo konta Microsoft, zostanie wyświetlony monit o podanie kilku informacji identyfikacyjnych podanych podczas początkowej konfiguracji konta. Wypełnij jak najwięcej pól.
    Dodatkowe zasoby:

    Jak odzyskać zhakowane lub naruszone konto
    MicrosoftResetowanie lub odzyskiwanie utraconego hasła do konta Microsoft | Pomoc techniczna konsoli Xbox

    Wypróbuj formularz odzyskiwania konta oraz kroki opisane w dodatkowych zasobach, aby odzyskać konto.

    Jeśli nadal masz problemy, skontaktuj się z pomocą techniczną Contact Support

    [The text above is machine translated and may not be an accurate representation of the original post]

    Hello,



    Sorry to hear your account has been hacked. We understand it is frustrating, but you will need to use the account recovery forms. To access this form, see:

    Recover your account

    1. Enter your Email, phone, or Skype name in the first box if you know it.
    2. In the Contact email address text box, type an email address where we can contact you or send your password reset link. Note that this email address should be different from the one you’re trying to recover.
    3. In the third text box, type the characters displayed on the screen. This is to verify that you aren’t a robot.
    4. To help maintain the security of your Microsoft account, you’ll be prompted for several pieces of identification info that you provided when you initially set up your account. Fill in as many of the boxes as you can.
    Additional Resources:

    How to recover a hacked or compromised Microsoft account
    Reset or recover your lost Microsoft account password | Xbox Support

    Please try the account recovery form, and the steps in the additional resources to recover your account.

    If you are still having trouble, please Contact Support
  4. XBF Steven R Win User

    Skradzione konto Microsoft Xbox. [Stolen Microsoft Xbox account.]

    Hey there TATO DANIEL,

    Thanks for reaching out to the Forums for advice on how to have your unauthorized access dealt with. I can totally understand any distress or frustration this situation might have caused. I read that you had already contacted customer support, however I
    would do so again, as they are the only means to help recover accounts wherein the hacker has changed the sign-in email.

    When you get the chance, reach out there for further support.

    Hope this helps.

    Thanks for reading!
  5. flankmaker Win User

    Skradzione konto Microsoft Xbox. [Stolen Microsoft Xbox account.]

    Daniel,

    Use the link Here.

    I need to advise you, although you are upset please do not censor swearing. As you are in breach of section 5 of the forum rules.

    Anyway, we've done all we can for you. There is nothing else we can do.
  6. TATO DANIEL Win User

    Skradzione konto Microsoft Xbox. [Stolen Microsoft Xbox account.]

    Dzień dobry,

    Jestem głęboko zasmucony, że to się stało. W imieniu nas wszystkich przepraszam.
    Musisz NATYCHMIAST skontaktować się z pomocą techniczną Microsoft.
    Zadzwoń pod numer telefonu przydzielony dla twojego regionu. Microsoft z pomocą.
    Jeśli nie, wyślij je również e-mailem, zazwyczaj są dość szybkie w reagowaniu na sprawy związane z cyberprzestępczością.

    Jeszcze raz bardzo przepraszam, że tak się stało
    Hello,

    I already tried MS Support but it is useless, since it tells me to check on-line.

    On-line help does not explain how to set a new password with double stage protection.

    As I wrote a hacker changed phone nr + added two e-mail addresses /...ru/ + changed extra question.

    Could you write a right e-mail address, so I could push my problem forward?

    Many thanks in advance.

    Regards,

    Daniel.
Thema:

Skradzione konto Microsoft

Loading...
  1. Skradzione konto Microsoft - Similar Threads - Skradzione konto Microsoft

  2. Fik en mail om "Udskiftning af sikkerhedsoplysninger" for en microsoft konto der er...

    in XBoX Accessibility
    Fik en mail om "Udskiftning af sikkerhedsoplysninger" for en microsoft konto der er...: Fik en mail om "Udskiftning af sikkerhedsoplysninger" for en microsoft konto der er tilknyttet til en gmail. Kan ikke logge ind at stoppe det fordi Microsoft logger mig ind til en anden konto. Når...
  3. Minecraft Konto Login ändern

    in XBoX Accessibility
    Minecraft Konto Login ändern: (Moved from German CPC) Hallo, habe Minecraft java edition gekauft. Möchte die login adresse auf die email meiner Tochter ändern, damit sie sich nicht mit der Eltern email anmelden muss. Wo...
  4. Konto xbox [Xbox account]

    in XBoX Accessibility
    Konto xbox [Xbox account]: Jak można usunąć powiązanie konta Microsoft z kontem xbox? (przez przypadek założyłam 2 konta). Potrzebuję jedno z nich usunąć i powiązać konto MS z tym drugim. Niezbędne do poprawnego działania...
  5. Kinder Konto Hochstufen auf Normales (Erwachsenes Konto)?

    in XBoX Accessibility
    Kinder Konto Hochstufen auf Normales (Erwachsenes Konto)?: Hallo Xbox Freunde, ich bin inzwischen jetzt 18 Jahre alt und würde gern mein Kinder Konto hoch stufen lassen auf ein Normales (erwachsenen Konto) aber dazu find ich keine Kategorie und wollte...
  6. Fixa konto för minecraft med familjegrupp.

    in XBoX Games and Apps
    Fixa konto för minecraft med familjegrupp.: Jag har försökt ändra min brors minecraft konto så han kan spela med vänner och jag behöver också kunna spela på Realm men min pappa har inte lyckats hitta hur man gör. Jag har redan gjort det en...
  7. Xbox Konto E-Mail ändern ohne Outlook zu ändern

    in XBoX on Consoles
    Xbox Konto E-Mail ändern ohne Outlook zu ändern: Hallo Microsoft Community ich habe folgendes Problem und hoffe jemand hat eine Antwort darauf. Meine Freundin hat 2 Kinder und die 2 Xbox Accounts laufen über die E-Mail Adressen (Outlook) von...
  8. Konto wurde gehackt[Translation-Account was hacked]

    in XBoX on Consoles
    Konto wurde gehackt[Translation-Account was hacked]: Guten Tag, ich habe heute eine E-mail bekommen, dass mein Passwort geändert und meine E-Mail-Adresse gelöscht wurde. Ich habe sofort das Konto sofort wiederhergestellt. Leider musste ich aber...
  9. Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?]

    in XBoX on Consoles
    Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?]: Miałem konto Xbox i tam byłem połączony ze swoim aktualnym numerem telefonu. W Xboxie był robiony reset no i wylogowalo mnie. Nie pamiętałem pasów i stworzyłem nowe konto na którym podałem swój...
  10. Konto Microsoft[Microsoft account]

    in XBoX Games and Apps
    Konto Microsoft[Microsoft account]: Witam przychodzę z problemem w grze Forza Horizon 4. Problem jest wywołany przez 2 konta microsoft. Na moim głownym koncie zostalo założona kontrola rodzicielska. Stworzylem nowe konto a nastepnie...