Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"

Discus and support Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap" in XBoX Games and Apps to solve the problem; W podglądzie zdarzeń pisze mi coś takiego: Źródło Kernel-Power Błagam ze wszystkich sił o pomoc... Wpisywanie komend w cmd nie pomagało, sprawdzanie... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by Kamcio ., Dec 12, 2023.

  1. Kamcio .
    Kamcio . Guest

    Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"


    W podglądzie zdarzeń pisze mi coś takiego:

    Źródło Kernel-Power

    Błagam ze wszystkich sił o pomoc... Wpisywanie komend w cmd nie pomagało, sprawdzanie pamięci RAM również... Nie wiem co mam zrobić

    [table][tr][td]System[/td][td] [/td][td] [/td][td] [/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Provider[/td][td][/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td][/td][td][/td][td][ Name][/td][td]Microsoft-Windows-Kernel-Power[/td][/tr][tr][td][/td][td][/td][td][ Guid][/td][td]{331c3b3a-2005-44c2-ac5e-77220c37d6b4}[/td][/tr][tr][td] [/td][td]EventID[/td][td]41[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Version[/td][td]8[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Level[/td][td]1[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Task[/td][td]63[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Opcode[/td][td]0[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Keywords[/td][td]0x8000400000000002[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]TimeCreated[/td][td][/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td][/td][td][/td][td][ SystemTime][/td][td]2023-12-08T11:54:54.5630089Z[/td][/tr][tr][td] [/td][td]EventRecordID[/td][td]810[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Correlation[/td][td][/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Execution[/td][td][/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td][/td][td][/td][td][ ProcessID][/td][td]4[/td][/tr][tr][td][/td][td][/td][td][ ThreadID][/td][td]8[/td][/tr][tr][td] [/td][td]Channel[/td][td]System[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Computer[/td][td]DE********UF[/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]Security[/td][td][/td][td][/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td] [/td][td][ UserID][/td][td]S-1-5-18[/td][/tr][/table]

    [table][tr][td]EventData[/td][td] [/td][td] [/td][/tr][tr][td] [/td][td]BugcheckCode[/td][td]10[/td][/tr][tr][td] [/td][td]BugcheckParameter1[/td][td]0xff[/td][/tr][tr][td] [/td][td]BugcheckParameter2[/td][td]0xff[/td][/tr][tr][td] [/td][td]BugcheckParameter3[/td][td]0xaa[/td][/tr][tr][td] [/td][td]BugcheckParameter4[/td][td]0xfffff8053f60fcc0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]SleepInProgress[/td][td]0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]PowerButtonTimestamp[/td][td]0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]BootAppStatus[/td][td]0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]Checkpoint[/td][td]0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]ConnectedStandbyInProgress[/td][td]FALSE[/td][/tr][tr][td] [/td][td]SystemSleepTransitionsToOn[/td][td]0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]CsEntryScenarioInstanceId[/td][td]0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]BugcheckInfoFromEFI[/td][td]FALSE[/td][/tr][tr][td] [/td][td]CheckpointStatus[/td][td]0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]CsEntryScenarioInstanceIdV2[/td][td]0[/td][/tr][tr][td] [/td][td]LongPowerButtonPressDetected[/td][td]FALSE[/td][/tr][/table]

    *** Add clarity ***

    :)
     
    Kamcio ., Dec 12, 2023
    #1
  2. Mosken_L - MSFT Win User

    Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"

    Ta odpowiedź została przetłumaczona automatycznie. W związku z tym mogą występować błędy gramatyczne lub dziwne sformułowania.

    Czy próbowałeś czystego rozruchu? A może został w jakiś sposób ulepszony?

    Po przeanalizowaniu dostarczonego pliku zrzutu okazuje się, że awaria systemu została spowodowana nieprawidłowością sterownika związaną z firmą Intel, zwykle jest to związane ze sterownikiem chipsetu, ale nie można wykluczyć, że jest to spowodowane inną nieprawidłowością sterownika sprzętu. Zaktualizuj więc ręcznie wszystkie sterowniki sprzętu, uruchom ponownie, a następnie sprawdź, czy system działa normalnie i czy możesz uruchomić grę. Możesz przejść do oficjalnej strony producenta urządzenia, aby pobrać odpowiedni sterownik modelu i zainstalować go ręcznie. Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie i sprawdź, czy urządzenie działa poprawnie.

    Następnie wykonaj poniższe czynności:

    1. Diagnostyka pamięci

      Win + Q, aby otworzyć pole wyszukiwania, wpisz " MdSched ", naciśnij Enter, aby otworzyć program, wybierz "Uruchom ponownie teraz i sprawdź problemy (zalecane)", a następnie uruchom ponownie system i rozpocznij diagnostykę pamięci. Po Diagnostyka pamięci została zakończona, system automatycznie uruchomi się ponownie, a po wejściu do systemu pojawi się powiadomienie systemowe o wyniku diagnostyki pamięci, możesz kliknąć i wyświetlić szczegóły lub zrobić zrzut ekranu wyniku i dołączyć go do następnej odpowiedzi.
    2. Możesz ustawić pamięć wirtualną tak, aby była zarządzana automatycznie przez system, co w pewnym stopniu zoptymalizuje wydajność systemu. Win + R, aby otworzyć "Uruchom", wpisz "sysdm.cpl", naciśnij Enter, aby otworzyć "Właściwości systemu"> zakładkę "Zaawansowane" > "Wydajność" > "Ustawienia"> zakładka "Zaawansowane"> "Pamięć wirtualna"> "Zmień", zaznacz "Automatycznie zarządzaj rozmiarem pliku stronicowania dla wszystkich dysków" i naciśnij Enter, aby potwierdzić.
  3. Kamcio . Win User

    Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"

    Dodam, że wpisywanie komend w cmd nie pomaga... Dalej zamraża mi komputer
  4. Kamcio . Win User

    Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"

    Ta odpowiedź została przetłumaczona automatycznie. W związku z tym mogą występować błędy gramatyczne lub dziwne sformułowania.

    Nazwa urządzenia: DE*********7UF

    Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-10600 CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz

    Zainstalowano 16,0 GB pamięci RAM

    ID urządzenia: 79*********33F

    Numer identyfikacyjny produktu: 00*********OEM

    Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny, procesor x64

    Pióro i urządzenia dotykowe Brak obsługi pióra i wprowadzania dotykowego na tym ekranie

    Link do zrzutów:

    https://1drv.ms/f/s!Anu6BuolXJYzhgaxp78Mt491I7q5?e=BRhcwb

    <Edited for removing PII>
  5. Kamcio . Win User

    Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"

    Nic to nie dało... :(

    Źródło

    Windows Memory Diagnostic

    Podsumowanie

    Memory test results reported

    Data

    ‎11.‎12.‎2023 21:17

    Stan

    Raport został wysłany

    Opis

    The results of running the Windows Memory Diagnostic were submitted to Microsoft for analysis and product improvement

    Sygnatura problemu

    Nazwa zdarzenia problemu: MemDiagV1

    Range of memory size: 4097

    Launch type: Manual

    Schedule type: Immediate

    Completion type: Pass

    Test type: Standard

    Failed tests: 0

    Number of bad pages: 0

    Test duration in seconds: 2040

    Wersja systemu operacyjnego: 10.0.19044.2.0.0.256.48

    Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

    Dodatkowe informacje o problemie

    Identyfikator pakietu: a18b098126bfd8117c286f852ee20377 (759190341)
  6. Mosken_L - MSFT Win User

    Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"

    Ta odpowiedź została przetłumaczona automatycznie. W związku z tym mogą występować błędy gramatyczne lub dziwne sformułowania.

    Witam ,

    Miło Cię widzieć w społeczności firmy Microsoft .

    Po pierwsze, czy mógłbyś dać mi znać konkretną wersję systemu (kompilacja systemu operacyjnego)? Możesz to sprawdzić, naciskając Win + X > Specyfikacje systemu > Windows , kliknij "Kopiuj" i wklej w następnej odpowiedzi.

    Czy podobne zjawisko miało miejsce, gdy grałeś w inne gry?

    Teraz możesz wykonać poniższe czynności:

    1. Sprawdź , czy w katalogu C:\Windows\Minidump znajdują się pliki .dmp .
      • Jeśli tak, spakuj te pliki, przekaż je do usługi OneDrive i udostępnij, a następnie dołącz link do ich udostępnienia w następnej odpowiedzi. Ponieważ te pliki dokładnie opisują, co się stało, gdy system uległ awarii, pomaga nam to rozwiązać problem.
      • Jeśli nie, uruchom następujące polecenie, aby je włączyć. Wygraj logo + Q, otwórz pole wyszukiwania, wpisz "cmd", a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy Wiersz polecenia, wybierz Uruchom jako administrator), a następnie wpisz następujące polecenie.

        wmic recoveros set DebugInfoType=3
        Ma to na celu włączenie rejestrowania niebieskiego ekranu. Musisz uzyskać dostęp do katalogu C:\Windows\Minidump , aby sprawdzić, czy istnieją pliki .dmp po wyświetleniu następnego niebieskiego ekranu.
    2. Napraw możliwe uszkodzone pliki systemowe

      Uruchom następujące polecenia, aby naprawić możliwe uszkodzone pliki systemowe. Uruchom wiersz polecenia jako administrator (logo "Win" + "Q", wpisz "cmd", wybierz "Uruchom jako administrator") i wpisz kolejno następujące polecenia. Te polecenia wymagają obsługi sieci, utrzymuj sieć stabilną i płynną.

      sfc /scannow
      DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
      wsreset.exe
      for %i in (%windir%\\system32\\*.dll) do regsvr32.exe /s %i
    3. Możesz także wykonać czysty rozruch (microsoft.com), aby sprawdzić, czy jest to normalne, jest to krok rozwiązywania problemów. W tym trybie możemy dodatkowo potwierdzić, czy jest to spowodowane problemami systemowymi, oprogramowaniem innych firm, czy spersonalizowanymi ustawieniami. Prosimy więc o cierpliwość.

      Zastrzeżenie: "Czysty rozruch" uruchamia system Windows z minimalnym zestawem sterowników i programów startowych. Pomaga określić, czy program działający w tle zakłóca działanie gry lub programu, i wyizolować przyczynę problemu.

      Te kroki "czystego rozruchu" mogą na pierwszy rzut oka wydawać się skomplikowane. Jednak, aby uniknąć kłopotów, postępuj zgodnie z nimi w kolejności i krok po kroku, aby pomóc Ci wrócić na właściwe tory.

    Jeśli coś jest niejasne, nie wahaj się dać mi znać.

    Z poważaniem ,

    Mosken_L — MSFT | Specjalista ds. pomocy technicznej społeczności firmy Microsoft
Thema:

Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap"

Loading...
  1. Podczas grania w Battlefield 2042 mam blue screen'a z napisem: "Unexpected Kernel Mode Trap" - Similar Threads - Podczas grania Battlefield

  2. On xbox one I am unable to join a game that I get an invite for? Game is battlefield...

    in XBoX Rewards & Social
    On xbox one I am unable to join a game that I get an invite for? Game is battlefield...: On xbox one I am unable to join a game that I get an invite for? Game is battlefield hardline d845b8b4-7188-4cfc-9a0a-afdbd03eee1b
  3. Why is battlefield 2042 not available download for xbox one but is telling me to down load...

    in XBoX on Windows
    Why is battlefield 2042 not available download for xbox one but is telling me to down load...: I am being told that battlefield 2042 is unavailable to down load through the xbox box game pass despite owning the ultimate pass. I am told that the one version is not available for my console...
  4. problem with battlefield 2042 and assasins creed valhalla

    in XBoX Games and Apps
    problem with battlefield 2042 and assasins creed valhalla: Hello I'm having a problem with battlefield 2042 and assasins creed valhalla when I'm playing the game will randomly dashboard I have tried different internet a full xbox reset and still doing it...
  5. Can’t join friend on Battlefield 2042 and they can’t join me (Xbox series x)

    in XBoX Games and Apps
    Can’t join friend on Battlefield 2042 and they can’t join me (Xbox series x): My friend and I both have game pass core but we’re unable to join each other on battlefield 2042. It is saying we need to get game pass. We have tried signing out of our profile, restarting the...
  6. Battlefield 2042 Missing privilege

    in XBoX Games and Apps
    Battlefield 2042 Missing privilege: Hello everyone. I have a slight problem.... I just have purchased Game pass core on my Series X to play BF2042 (I have the game on disk), but as soon i press A on the start screen. It wants me...
  7. Battlefield 5 cannot start the game

    in XBoX Games and Apps
    Battlefield 5 cannot start the game: [img] When Steam launches Battlefield 5, it displays: This application cannot run on your computer. To find a version for your computer, please consult the software publisher. Version Windows 11...
  8. Why is my Xbox keep prompting me to buy game pass when I try to play ANY Battlefield game?

    in XBoX Games and Apps
    Why is my Xbox keep prompting me to buy game pass when I try to play ANY Battlefield game?: I try to play ANY Battlefield and it tells me I don’t have access to online. Then try’s to prompt me into buying game pass. It is extremely frustrating because I paid for all of these games....
  9. podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem...

    in XBoX Games and Apps
    podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem...: podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem Xbox (w opcjach klawiatura ekranowa jest wyłączona) ***Post moved by the moderator to the appropriate...
  10. Możliwość grania na kierownicy w Forza Horizon 4 [Translation - The ability to play on the ...

    in XBoX on Windows
    Możliwość grania na kierownicy w Forza Horizon 4 [Translation - The ability to play on the ...: Posiadam kierownice thrustmaster ferrari 458 italia i chcę pograć na niej w Forze Horizon 4 ale nie da się ustawić ustawień (kierownica działa) [Translation - I have the handlebars Thrustmaster...