Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the...

Discus and support Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the... in XBoX on Windows to solve the problem; Nie mogę zalogować się do aplikacji Xbox Beta, gdy klikam "Zaloguj się" pojawia się na ułamek sekundy okno, po czym znika i aplikacja się odświeża.... Discussion in 'XBoX on Windows' started by DUD3KK, Apr 19, 2020.

  1. DUD3KK
    DUD3KK Guest

    Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the...


    Nie mogę zalogować się do aplikacji Xbox Beta, gdy klikam "Zaloguj się" pojawia się na ułamek sekundy okno, po czym znika i aplikacja się odświeża.

    -[Translation - I can't sign in to the Xbox Beta app when I click "Sign in" a window appears in a split second, and then disappears and the app refreshes.]

    :)
     
    DUD3KK, Apr 19, 2020
    #1
  2. XBF Leo G Win User

    Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the option to sign in to the Xbox Beta app.]

    Hello DUD3KK,

    Thanks for posting on the Xbox forums. We understand that the Xbox (Beta) App is refreshing every time you try to sign in to it. We recommend making sure that

    Windows 10 is up to date
    . Are you able to log in to the
    Microsoft website
    and
    Xbox website
    with your account? Can you sign in to the Xbox Console Companion App? Be sure to let us know the results
    DUD3KK!
  3. MałgorzataGabryła Win User

    Anulowanie subskrypcji[Canceling subscription]

    Logując się na konto nie mam opcji anulowania subskrypcji.

    Skorzystałam tylko z okresu próbnego.

    Nie chcę przedłużać subskrypcji tylko ją anulować.

    Mam tylko opcje zaległej zapłaty za nią.

    Co powinnam zrobić?

    [Translation - By logging into my account, I do not have the option to cancel my subscription. I only used the trial period. I do not want to extend the subscription but cancel it.I only have the option of paying back for it. What should I do?]
  4. aluskoks Win User

    Ps4 minecraft

    Nie można połączyć się z kontem microsoft w minekrafcie

    Gdy spróbujemy się połączyć wyskakuje „próbowaliśmy połączyć się na konto Microsoft, ale coś poszło nie tak”.

    - [Tłumaczenie - Nie mogę zalogować się do konta Microsoft w Minekraft


    Podczas próby zalogowania się, „próbowaliśmy zalogować się na konto Microsoft, ale coś poszło nie tak”.
  5. SZARYGAMER Win User

    michael jackson the experiance

    no wiem co oznacza ten blad ale czekanie nic nie da ponieważ gra fizycznie nie znajduje się w grach na zadanie i jej pobranie jest przez to niemożliwe nie mam dostępu do zakupionego przez siebie produktu gdy zaloguje się na koncie angielskim gra tam jest
    a na polskim xboxlive jej nie ma szukałem przez bing w konsoli to znajduje gre ale nie ma opcji kup teraz czy pobierz ponownie

    TRANSLATION



    well, I know what this error
    means but waiting will not do anything
    because the game physically is not included in the
    games on the job and her collection
    is impossible I don't have access to
    the purchased product by itself when you
    log in to your account there is a game
    on the Polish, English and it is not
    by looking for xboxlive bing
    in the console it is game but there is no option to
    buy now or download again

  6. krzysztofPiotr1 Win User

    skradzione konto[Translation-Stolen account]

    Czy jest możliwość sprawdzenia płatności i rozliczeń przypisanych do konta powyżej?

    Ponieważ ja nie mam możliwości sprawdzić bez zalogowania.

    dziekuje

    -[Translation - Is it possible to check the payment and billing assigned to my account above?

    Because I do not have the option to check without login.

    Thank you]
Thema:

Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the...

Loading...
  1. Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the... - Similar Threads - Nie mam opcji

  2. Nie działa gra z Xbox 360 na xsx

    in XBoX Games and Apps
    Nie działa gra z Xbox 360 na xsx: Witam kupiłem grę castle Ania lord od shadows na xsx cyfrowa i nie działa 980e6459-6a5e-4d92-910b-898e7a3c4fc0
  3. Gry się nie uruchamiają

    in XBoX Games and Apps
    Gry się nie uruchamiają: Gra próbuje się uruchomić po czym okno przedstawione na ss się wyłącza. Ponowne próby instalacji czy włączenia komputera nic nie wniosły. Jak rozwiązać ten problem??? [img]...
  4. Nie mogę uruchomić gry, komunikat "Wystąpił problem podczas uruchamiania gry.Kod błędu:...

    in XBoX Games and Apps
    Nie mogę uruchomić gry, komunikat "Wystąpił problem podczas uruchamiania gry.Kod błędu:...: Witam, zakupiłem xbox game pass ultimate i zainstalowałem na mój komputer gre Farming Simulator 22.Przy próbie uruchomienia wyskakuje okienko gry z napisem uruchamianie gry a następnie wyskakuje...
  5. Forza horizon online nie działa proszę o pomoc w załączniku zrzuty ekranu

    in XBoX Games and Apps
    Forza horizon online nie działa proszę o pomoc w załączniku zrzuty ekranu: Poniżej zrzuty ekranu [img] [img] 904c464e-3bef-43f8-8ec6-df6e815b8b93
  6. nie mogę włączyć domu aukcyjnego Forza Horizon 5

    in XBoX Games and Apps
    nie mogę włączyć domu aukcyjnego Forza Horizon 5: wyskakuje takie coś "Dostęp do zawartości stworzonej przez użytkownika jest ograniczony ze względu na ustawienia prywatności twojego profilu" nie wiem jak mam to naprawić...
  7. "Join Error: Session Not Found" Astroneer ["Błąd dołączenia: nie znaleziono sesji" Astroneer]

    in XBoX Games and Apps
    "Join Error: Session Not Found" Astroneer ["Błąd dołączenia: nie znaleziono sesji" Astroneer]: Nie mogę dołączyć do sesji w astroneerze natomiast inni znajomymi mogą prosze o pomoc. [Mod Translation, may contain errors] I can not join the session in the astroneer but other friends can...
  8. Gry się nie pobierają.

    in XBoX on Windows
    Gry się nie pobierają.: Przy próbie pobierania pojawia się kod błędu 0x80073CF3. Szukałem prawie wszędzie, ale żadna metoda nie pomogła. Ma ktoś jakiś pomysł? b82d36f2-7cdf-4aba-9684-9c0dbfdeac84
  9. Forza online nie działa/ Forza online not working

    in XBoX on Windows
    Forza online nie działa/ Forza online not working: Witam, mam problem z forza online. Wykonałem juz odblokowanie portów w routerze, firewall jest wyłączony, windows 10 jest aktualny. ENG Hello, i've a problem with Forza online. Port forwarding...
  10. po formacie komputera nie mam kupionej gry[I have not bought the game after the computer...

    in XBoX Games and Apps
    po formacie komputera nie mam kupionej gry[I have not bought the game after the computer...: kupiłem grę forza horizon 4 było wszystko dobrze ale po formacie nie mogę jej pobrać bo każę mi ją kupic a w historii zawowień nie wyświetla się może dlatego ze była ta gra aktywowana za pomocą...