Konto xbox [Xbox account]

Discus and support Konto xbox [Xbox account] in XBoX Accessibility to solve the problem; Jak można usunąć powiązanie konta Microsoft z kontem xbox? (przez przypadek założyłam 2 konta). Potrzebuję jedno z nich usunąć i powiązać konto MS z... Discussion in 'XBoX Accessibility' started by AgnieszkaSiekierska, Jun 29, 2022.

  1. Konto xbox [Xbox account]


    Jak można usunąć powiązanie konta Microsoft z kontem xbox? (przez przypadek założyłam 2 konta). Potrzebuję jedno z nich usunąć i powiązać konto MS z tym drugim. Niezbędne do poprawnego działania Minecrafta.

    [THE TEXT BELOW IS MACHINE TRANSLATED AND MAY NOT BE AN ACCURATE REPRESENTATION OF THE ORIGINAL POST]

    How do I unlink my Microsoft account from my xbox account? (by accident I created 2 accounts). I need to delete one of them and associate the MS account with the other. Necessary for the proper operation of Minecraft.


    Konto xbox [Xbox account] [​IMG]


    :)
     
    AgnieszkaSiekierska, Jun 29, 2022
    #1
  2. Njal the Blue Win User

    Spiele starten nicht [Games don't start]

    OK versuchen Sie, Ihr Konto aus der Xbox Settings> account> Konto entfernen. Dann komplett die Xbox herunterfahren, von der Steckdose und zurück von Xbox für 2 Minuten abschalten. Verbinden Sie sich wieder auf und fügen Sie Ihr Konto wieder auf Xbox hinzu.

    [Translation - OK Try to remove your account from the Xbox Settings> account> account. Then completely shut down the Xbox, switch off from the socket and back from Xbox for 2 minutes. reattach your account to Xbox. ]
  3. Death Speed God Win User

    xbox live id

    Ihre Xbox LIVE-ID ist jetzt Ihre Microsoft-Konto

    Your xbox live id is now your microsoft account
  4. Nobaster Win User

    Konto xbox [Account xbox]

    Witaj
    KubaGrzegorzek
    .

    1 & 2) Po wylogowaniu się z konta i wykazowaniu wszystkich danych ze sprzętu, konto nie ulega zmian. Konto dalej będzie przypisane do Twojego obecnego adresu email, co pozwala Ci na edytowanie profilu Xbox poprzez przeglądarke - nawet bez dostępu do konsoli,
    a nawet może być połączone z Windows 10, gdzie również móżna grać w niektóre tytuły dostępne tylko na Xbox'a.

    3) Jeżeli chodzi o zapisy to sprawa wygląda następująco... Są gry które korzystają z zapisów na chmurce Xbox'a - np.: Forza Horizon 3/4 mogą być zainstalowane na różnych urządzeniach i nadal będą obsługiwać jeden i ten sam zapis/postęp gry. Niestety nie
    wszystkie gry tak działają... na przykład Minecraft zapisuje wszystkie światy na dysku twardym, tak samo jest z GTA V (singleplayer). Wszystko tak naprawdę zależy od wydawcy i gry.

    Pozdrawiam.

    [Translation-Hello KubaGrzegorzek.

    1 & 2) After logging out of your account and listing all your hardware data, your account is not changed. Your account will be assigned to your current email address, allowing you to edit your Xbox profile through browsers – even without access to
    your console, and can even be linked to Windows 10, where you also play some titles available only on Xbox.


    3) As far as the provisions are concerned, the matter is as follows... There are games that use xbox cloud saves - e.g.: Forza Horizon 3/4 can be installed on different devices and will continue to support one and the same game save/progress. Unfortunately,
    not all games work like this... for example, Minecraft saves all worlds to your hard drive, the same is true with GTA V (singleplayer). It all really depends on the publisher and the game.


    Best regards.]
  5. XBF Steven R Win User

    Konto xbox [Account xbox]

    Hey there KubaGrzegorzek,

    Thanks for reaching out to the Forums for clarity on how to deal with this issue. I'd be happy to provide some quality info on that. Selling accounts is against the terms of use for the Xbox, so I would not recommend doing that as it could lead to some kind
    of enforcement action later. When it comes to selling your console, I say remove your account as previously posted. Your game licenses and saves will still be in the cloud in case you ever sign in with the same email and password. If you ever get another console
    you'll be able to download all the games you had purchased digitally without charge.

    Hope this information was helpful.

    Thanks for reading!

    [Translation-Hej tam KubaGrzegorzek,

    Dziękujemy za dotarcie do Forów w celu uzyskania jasności, jak radzić sobie z tym problemem. Byłbym szczęśliwy, aby zapewnić kilka informacji jakości na ten temat. Sprzedaż kont jest sprzeczna z warunkami użytkowania konsoli Xbox, więc nie zalecałbym
    tego robić, ponieważ mogłoby to doprowadzić do jakiegoś działania egzekucyjnego później. Jeśli chodzi o sprzedaż konsoli, mówię usunąć konto, jak wcześniej pisał. Twoje licencje na grę i zapisy będą nadal znajdować się w chmurze na wypadek, gdyby kiedykolwiek
    zalogujesz się przy tym samym e-mailu i haśle. Jeśli kiedykolwiek dostaniesz inną konsolę, będziesz mógł bezpłatnie pobrać wszystkie gry zakupione cyfrowo.


    Mam nadzieję, że ta informacja była pomocna.

    Dzięki za przeczytanie! ]
  6. XBF - Evie Win User

    Konto xbox [Xbox account]

    [Associate używa aplikacji tłumacza. Należy pamiętać, że może wystąpić słaba gramatyka i nieprawidłowa składnia]



    Witaj AgnieszkaSiekierska,



    Witamy na forum społeczności Xbox. Dziękujemy za podzielenie się z nami dzisiaj swoją troską i mamy nadzieję, że wszystko jest w porządku.



    Niestety nie można odłączyć konta Microsoft od konta Xbox i nie można scalić i/lub ponownie powiązać z powodu obaw związanych z prywatnością.



    Do każdego konta Microsoft jest dołączony profil Xbox. Jeśli masz dwa konta Microsoft, zalecamy usunięcie tego, którego nie będziesz używać, a w przyszłości będzie używane tylko przy użyciu drugiego konta Microsoft.



    Jeśli chcesz, aby z istniejącym kontem Microsoft był skojarzony inny adres e-mail, a nawet całkowicie zmieniono istniejący adres e-mail, otoniektóre instrukcje, jak to zrobić.



    Szczerze

    XBF – Evie

    Menedżer sukcesu klienta konsoli Xbox

    Społeczność firmy Microsoft

    -------------------------------------------

    [Associate is using a translator application. Please be aware that poor grammar and incorrect syntax may occur]

    Hello AgnieszkaSiekierska,

    Welcome to the Xbox Community Forum. Thank you for sharing your concern with us today and we hope that all is well.

    Unfortunately you cannot unlink a Microsoft Account from an Xbox Account, and you cannot merge and/or reassociate due to privacy concerns.

    Each Microsoft Account has an Xbox profile attached to it. If you have two Microsoft accounts, we recommend deleting the one you will not use and only using the other Microsoft Account going forward.

    If you want your existing Microsoft Account to have another email associated with it, or even change the existing email address entirely, here aresome instructions how to do so.

    Sincerely,

    XBF – Evie

    Xbox Customer Success Manager

    Microsoft Community
Thema:

Konto xbox [Xbox account]

Loading...
  1. Konto xbox [Xbox account] - Similar Threads - Konto account

  2. Konto wurde gehackt[Translation-Account was hacked]

    in XBoX on Consoles
    Konto wurde gehackt[Translation-Account was hacked]: Guten Tag, ich habe heute eine E-mail bekommen, dass mein Passwort geändert und meine E-Mail-Adresse gelöscht wurde. Ich habe sofort das Konto sofort wiederhergestellt. Leider musste ich aber...
  3. Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?]

    in XBoX on Consoles
    Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?]: Miałem konto Xbox i tam byłem połączony ze swoim aktualnym numerem telefonu. W Xboxie był robiony reset no i wylogowalo mnie. Nie pamiętałem pasów i stworzyłem nowe konto na którym podałem swój...
  4. Konto Microsoft[Microsoft account]

    in XBoX Games and Apps
    Konto Microsoft[Microsoft account]: Witam przychodzę z problemem w grze Forza Horizon 4. Problem jest wywołany przez 2 konta microsoft. Na moim głownym koncie zostalo założona kontrola rodzicielska. Stworzylem nowe konto a nastepnie...
  5. Konto -[Translation - Account]

    in XBoX on Consoles
    Konto -[Translation - Account]: Dzień dobry dostałem bana na zawsze za niejakie kradnięcie kont itp co jest nieprawda Xbox to prawie całe moje życie i dużo pieniędzy na nie wydalem mam tam dużo kolegów czy możecie mi jakoś pomóc...
  6. Konto xbox [Account xbox]

    in XBoX on Consoles
    Konto xbox [Account xbox]: Mam pare pytań : 1.Czy jak sprzedam xboxa to czy wraz z nim sprzeda sie moje konto ? 2. Czy jak usunę to konto z xboxa to czy usuną się wszystkie osiągnięcia na tym koncie ? 3. Czy na tym moim...
  7. Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox

    in XBoX Games and Apps
    Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox: Mam pytanie Czy gdybym kupił konto z grami na allegro ( wiem że grozi to banem konsoli ) i gdybym potem odinstalował te gry ( aby nie być narażonym na zbanowanie konsoli ) i gdybym potem kupił...
  8. Pomocy! włamali się na konto [Edit - Translation] - Help! broke into the account

    in XBoX on Consoles
    Pomocy! włamali się na konto [Edit - Translation] - Help! broke into the account: Ktoś włamał mi się na konto i zmienił hasła. Próbuję zresetować hasło Już 3 razy pisałem - pomyślnie przechodzę weryfikację i dostaje linka wpisuje nazwę konta i otrzymuje za każdym razem ta sama...
  9. Skradzione konto Microsoft Xbox. [Stolen Microsoft Xbox account.]

    in XBoX Accessibility
    Skradzione konto Microsoft Xbox. [Stolen Microsoft Xbox account.]: Witam, Mam dwa konta - swoje jako rodzica i dziecka. Syna konto zostało skradzione i został zrobiony zakup na kwotę prawie 700 zł, który został na szczęście anulowany przez zespół Microsoft....
  10. skradziono mi konto i kupiono gry [I was stolen from my account and bought games]

    in XBoX Accessibility
    skradziono mi konto i kupiono gry [I was stolen from my account and bought games]: witam skradziono mi konto i kupiono na nim Battlefielda 4 co mam zrobić w jaki sposób otrzymać zwrot kosztów [Translation-hello I was stolen from my account and bought on it Battlefield 4 what...