kod na karte przedpłaconą [Edit - Translation] - Code for prepaid code

Discus and support kod na karte przedpłaconą [Edit - Translation] - Code for prepaid code in XBoX on Consoles to solve the problem; witam, co mam zrobić jak mam tylko 16 cyfr kodu karty przedpłaconej a powinnam mieć 25? [Edit - Translation] - Hello, what should I do if I have only... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by AmelkaMagdalena, Nov 26, 2019.

  1. kod na karte przedpłaconą [Edit - Translation] - Code for prepaid code


    witam, co mam zrobić jak mam tylko 16 cyfr kodu karty przedpłaconej a powinnam mieć 25?

    [Edit - Translation] - Hello, what should I do if I have only 16 digits of the prepaid card code and should I be 25?

    :)
     
    AmelkaMagdalena, Nov 26, 2019
    #1
  2. XBF Chris J Win User

    kod na karte przedpłaconą [Edit - Translation] - Code for prepaid code

    Hello Amelka,

    Thank you for posting here on the Xbox forums. You are correct, the Xbox prepaid codes should be 25 digits long. Xbox will not take codes that are any shorter or longer.

    Check your 16 digit code for any possible redeeming instructions. For example, you may be asked to redeem that 16 digit code on a publishers/third party website before getting your 25 digit Xbox code.

    Hope this helps!
  3. AlpheyPL Win User

    Minecraft Windows 10 Edition

    Tak, gdy kliknąłem odbierz darmową kopię, przekierowało mnie na strone microsoft gdzie na swoim koncie wykorzystałem kod.

    [Translation]

    Yes, when I clicked receive a free copy, it redirected me to a Microsoft page where I used the code in my account.
  4. AgnieszkaAgnieszka Win User

    karta przedpłacona -[Translation - Prepaid Card]

    Chodzi mi o kartę przedpłaconą na XBOX, którą można zakupić w niektórych sklepach stacjonarnych. Czy kupując taką kartę, będę mogła kupić grę w sklepie Microsoft Store na komputer stacjonarny? Czy ta karta jest tylko przeznaczona do kupowania gier na XBOX'a?

    [Edit - Translation] - I am talking about a prepaid card on XBOX, which can be purchased at some stationary stores.
    Will I be able to buy a game in the Microsoft Store for my desktop by purchasing this card?
    Is this card only intended for buying XBOX games?
  5. MarcelGajewski Win User

    XBOX Gamepass trial 14 days

    Okej, a jak już kupie od kogoś ten kod to da się go aktywować na microsoft store?

    ENG: Okay, and when I buy this code from someone, it can be activated on the microsoft store?
  6. SpaceJankey Win User

    Minecraft Windows 10 Edition

    Cześć! Czy próbowałeś wykorzystać kod w Sklepie Microsoft?

    [Translation]

    Hi! Have you tried to use the code in the Microsoft store?
Thema:

kod na karte przedpłaconą [Edit - Translation] - Code for prepaid code

Loading...
  1. kod na karte przedpłaconą [Edit - Translation] - Code for prepaid code - Similar Threads - kod karte przedpłaconą

  2. zmiana adresu na jaki przychodzi kod logowania

    in XBoX Accessibility
    zmiana adresu na jaki przychodzi kod logowania: Dzień dobry! Mamy w domu konsolę xbox i w niej 4ry konta użytkowników. Dotychczas były skojarzone z adreesami email w naszej domenie, ale niedługo stracimy do nich dostęp. Chcieliśmy więc...
  3. zakupiony kod dostępu do gry minecraft

    in XBoX on Windows
    zakupiony kod dostępu do gry minecraft: Dzień dobry, zrealizowałam zakupiony kod dostępu do wersji Minecraft Windows 10. Natomiast teraz nie można ściągnąć instalatora, po zalogowaniu wyświetla, że już kod wykorzystany. Jak dostać...
  4. Mağazadan dijital oyun içeriği aldım ancak KOD GELMEDİ![Translation-I bought digital game...

    in XBoX Games and Apps
    Mağazadan dijital oyun içeriği aldım ancak KOD GELMEDİ![Translation-I bought digital game...: Başlıktaki gibi, "1000 Apex Legends Coins" dijital kodunu aldım ödeme tamamlandı ve sipariş geçmişinde de gözüküyor ama "Sipariş Detayları" dediğimde kodu bir türlü göremiyorum. "Tamamlandı"...
  5. Aplikacja Sea of Thieves nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu,...

    in XBoX Games and Apps
    Aplikacja Sea of Thieves nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu,...: Kupiłem Xbox Game pass po zainstalowaniu gry ciągle wyskakuje ten komunikat, nie pomogło ponowne zainstalowanie nawet utworzyłem nowe konto na którym również zakupiłem game passa i wciąż ten sam...
  6. Xbox Game Pass Pc Kod: 0x80070057 Hatası

    in XBoX Games and Apps
    Xbox Game Pass Pc Kod: 0x80070057 Hatası: Xbox Game Pass Pc Hesabı aldım bilgisayarımda 250 gb ssd ve 8 tb hdd bulunmakta ben yani bir C diski birde F diski bulunmakta oyunlarımı C diski yerine F diskine yüklemek istiyorum ancak buna izin...
  7. microsoft güvenlik bilgisi değiştirme iptalinde kod gelmiyor.

    in XBoX on Windows
    microsoft güvenlik bilgisi değiştirme iptalinde kod gelmiyor.: [mod removed-personal information Bu talebi iptal etmek istiyorum sonra benden diğer mailimi istiyor giriyorum kod göndereceğiz diyor ama hiçbir kod gelmiyor bunu iptal etmek istememin bir...
  8. Promotional code did not work. ///// Kod pomocyjny nie zadziałał.

    in XBoX Games and Apps
    Promotional code did not work. ///// Kod pomocyjny nie zadziałał.: I used to use Earth skin code in Minecraft for Windows 10 edition, but it didn't work. When I tried to enter it again it was written that it has already been used.I still have this code and email....
  9. Promotional code did not work. ///// Kod pomocyjny nie zadziałał.

    in XBoX Games and Apps
    Promotional code did not work. ///// Kod pomocyjny nie zadziałał.: I used to use Earth skin code in Minecraft for Windows 10 edition, but it didn't work. When I tried to enter it again it was written that it has already been used.I still have this code and email....
  10. Dijital Oyunlardaki Kod [Code in Digital Games]

    in XBoX Games and Apps
    Dijital Oyunlardaki Kod [Code in Digital Games]: Öncelikle merhaba herkese. Sorum şu microsoft üstünden XBOX ONE için dijital bir oyunu hediye olarak aldığımızda bir kod mu veriyor bize? Kod olarak alabilir miyim? [First of all, hello to...