Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?]

Discus and support Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?] in XBoX on Consoles to solve the problem; Miałem konto Xbox i tam byłem połączony ze swoim aktualnym numerem telefonu. W Xboxie był robiony reset no i wylogowalo mnie. Nie pamiętałem pasów i... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by Paweł98, Sep 30, 2020.

  1. Paweł98
    Paweł98 Guest

    Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?]


    Miałem konto Xbox i tam byłem połączony ze swoim aktualnym numerem telefonu. W Xboxie był robiony reset no i wylogowalo mnie. Nie pamiętałem pasów i stworzyłem nowe konto na którym podałem swój numer telefonu który był przypisany do tamtego konta, teraz
    pytanie.. jak odzyskać tamto konto skoro jak wpisuję odzyskiwanie przez numer telefonu to podaje pasy na to nowe konto.

    [Translation-I had an Xbox account and was connected to my current phone number there. A reset was made in Xbox and I was logged out. I did not remember the belts and created a new account where I entered my phone number that was assigned to that
    account, now the question is .. how to recover that account if I enter recovery by phone number, I give the belts to this new account.]


    :)
     
    Paweł98, Sep 30, 2020
    #1
  2. XBF Brad A Win User

    Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?]

    Hello Pawel98,

    Thanks for reaching out to the forums. We see you have a question on recovering your account. We recommend following the

    forgot Microsoft account solution
    . Let us know how it goes.

    Thanks,

    Brad
  3. BambarylaHM Win User

    Platności cykliczne[Translation-Recurring payments]

    Mam jeszcze jedno pytanie. Znam haslo do konta ale nie pamietam e maila jest takze podpieta do niego forma platmości. Czy w takim wypadku moge takie konto odzyskać ?

    [Translation-I have one more question. I know the password for the account but I do not remember the e e e is also hooked to it form platmości. Can I recover my account in this case? ]
  4. A Bamboo Eater Win User

    f1 2011 kod dostępu

    Hej Kolax77,

    Przykro masz takie kłopoty. Aby odzyskać tag gracza może chcesz na ten link, a jeśli próbują odzyskać konto, które zostały usunięte, przykro mi to powiedzieć, że jest to niemożliwe. Też być jasne, czy próbujesz odzyskać konto z oryginalnym xbox lub starszej konto systemu Windows Live?
    Dzięki.
    My apologies if this is not polish.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Hey,

    Sorry to hear you are having such trouble. In order to recover a gamertag you may want to follow this link, and if you are attempting to recover a account that you have deleted, I am sorry to say that is impossible. Also to be clear, are you trying to recover a account from the orginal xbox or a older windows live account?
    Thanks.
  5. XBF - Hayabusa Win User

    Skradzione konto Microsoft

    Witam



    Przykro nam, że ktoś włamał się na Twoje konto. Rozumiemy, że jest to frustrujące, ale musisz skorzystać z formularzy odzyskiwania konta. Aby uzyskać dostęp do tego formularza, zobacz:

    Odzyskiwanie konta

    1. Wprowadź swój adres e-mail, telefon lub nazwę użytkownika Skype w pierwszym polu, jeśli je znasz.
    2. W polu tekstowym Kontaktowy adres e-mail wpisz adres e-mail, na który możemy się z Tobą skontaktować lub wysłać link do resetowania hasła. Pamiętaj, że ten adres e-mail powinien różnić się od tego, który próbujesz odzyskać.
    3. W trzecim polu tekstowym wpisz znaki wyświetlane na ekranie. Ma to na celu sprawdzenie, czy nie jesteś robotem.
    4. Aby zapewnić bezpieczeństwo konta Microsoft, zostanie wyświetlony monit o podanie kilku informacji identyfikacyjnych podanych podczas początkowej konfiguracji konta. Wypełnij jak najwięcej pól.
    Dodatkowe zasoby:

    Jak odzyskać zhakowane lub naruszone konto
    MicrosoftResetowanie lub odzyskiwanie utraconego hasła do konta Microsoft | Pomoc techniczna konsoli Xbox

    Wypróbuj formularz odzyskiwania konta oraz kroki opisane w dodatkowych zasobach, aby odzyskać konto.

    Jeśli nadal masz problemy, skontaktuj się z pomocą techniczną Contact Support

    [The text above is machine translated and may not be an accurate representation of the original post]

    Hello,



    Sorry to hear your account has been hacked. We understand it is frustrating, but you will need to use the account recovery forms. To access this form, see:

    Recover your account

    1. Enter your Email, phone, or Skype name in the first box if you know it.
    2. In the Contact email address text box, type an email address where we can contact you or send your password reset link. Note that this email address should be different from the one you’re trying to recover.
    3. In the third text box, type the characters displayed on the screen. This is to verify that you aren’t a robot.
    4. To help maintain the security of your Microsoft account, you’ll be prompted for several pieces of identification info that you provided when you initially set up your account. Fill in as many of the boxes as you can.
    Additional Resources:

    How to recover a hacked or compromised Microsoft account
    Reset or recover your lost Microsoft account password | Xbox Support

    Please try the account recovery form, and the steps in the additional resources to recover your account.

    If you are still having trouble, please Contact Support
  6. LEONSyr Win User

    Minecraft na Xbox 360 problem z logowaniem online. -[Translation - Minecraft for Xbox 360 problem with online login.]

    Hi! The person/account who wants to play online does need Xbox Live Gold in order to do so (as Xbox Live Gold is required for online gaming).
    Tak wiem, że konto musi być Gold ale nie mogę nawet wyjść poza minecrafta bo cały czas wyświetla ten błąd jak w screenshot powyżej. Na każdym koncie i nawet jak na konsoli zostaje 1 konto dorosłego (moje) to wyskakuje ten błąd.

    Juz nie mam pomysłów na rozwiązanie tego problemu.

    -[Translation - Yes I know that the account must be Gold but I can not even go beyond Minecraft because it all the time displays this error as in the screenshot above. For each account and even how the console is one adult account (my) is the error
    pops up.


    No longer have ideas for solving this problem.]
Thema:

Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?]

Loading...
  1. Jak odzyskać konto?[Translation-How do I recover my account?] - Similar Threads - Jak odzyskać konto

  2. Jak sdílet instalované programy na jednom účtu na jiný ?

    in XBoX Accessibility
    Jak sdílet instalované programy na jednom účtu na jiný ?: Viz nadpis. Založil jsem si druhý účet Windows, přihlašovací, protože mi to doporučil kolega z XBOX podpory - přídavná aplikace EA (obsahem Xbox game pass ultimate) mi nespouští nějaké hry a...
  3. XSX - Jak wyświetlić wszystkie posiadane gry? (How to show all owned games?)

    in XBoX Games and Apps
    XSX - Jak wyświetlić wszystkie posiadane gry? (How to show all owned games?): Od niedawna mam konsolę Xbox Series X i chciałbym się dowiedzieć jak wyświetlić wszystkie gry, które zakupiłem w MS Store i aktywowałem na swoim koncie Xbox. Poproszę o możliwie najprostsze...
  4. zapomniałem hasła i loginu do konta xbox live jak odblokowac xbox 360

    in XBoX on Consoles
    zapomniałem hasła i loginu do konta xbox live jak odblokowac xbox 360: Witam! Nie mogę się zalogować na moje konto Xbox Live na Xbox 360, zapomniałem hasło i login do konta. Czy można by było zmienić lub zresetować hasło do tego konta?...
  5. Jak anulować subskrypcję xbox game pass, i czy można to zrobić po czasie?

    in XBoX Accessibility
    Jak anulować subskrypcję xbox game pass, i czy można to zrobić po czasie?: Spóźniłem się z anulowaniem z powodów technicznych i nie mogę teraz tego zrobić. Jest jakaś opcja żeby to rozwiązać bez płacenia? a14f9f46-d9eb-49ed-b58e-fab32a387c73
  6. Jak uzyskać Xbox live Gold Free code uk

    in XBoX Sales and Promo
    Jak uzyskać Xbox live Gold Free code uk: Darmowe konto Xbox live Gold Free code uk 164eafa2-c198-45c5-8d3c-797b8dd95ee3
  7. Jak cofnąć czas w Minecraft

    in XBoX on Consoles
    Jak cofnąć czas w Minecraft: Gram na Xbox One w Minecraft. Odszedłem na chwilę, potem wyłączyłem świat. Jakiś czas potem włączyłem, patrzę, i nie mam żandych itemów. Chciałbym to odzyskać, ale nie wiem jak to zrobić....
  8. "Jak chcesz uregulować resztę płatności?"["How do you want to settle the rest of the payment?"]

    in XBoX Games and Apps
    "Jak chcesz uregulować resztę płatności?"["How do you want to settle the rest of the payment?"]: Chciałem odnowić Xbox Live Gold na 1 miesiąc ale coś takiego mi się pokazuje. Czy jest to możliwe że mam zaległą subskrypcję Xbox Game Pass które nie mogę anulować? [Translation - I wanted to...
  9. Jak zresetować kontrole rodzicielską z XBOX 360? [Mod Translation-How do you reset parental...

    in XBoX on Consoles
    Jak zresetować kontrole rodzicielską z XBOX 360? [Mod Translation-How do you reset parental...: Nie wiem jak zresetować kontrolę rodzicielską z zablokowanymi początkowymi ustawieniami [Mod Translation-I don't know how to reset parental controls from locked initial settings]...
  10. Jak wylaczyc kontrole rodzicielskom [Translation - How to disable Parental controls]

    in XBoX on Consoles
    Jak wylaczyc kontrole rodzicielskom [Translation - How to disable Parental controls]: Witam kupilem uzywanom konsole xbox360 i okazalo sie ze zeby zagrac w gry powyzej 16 lat potrzebny jest kod do kontroli rodzicielskiej którego nie znam ---------- [Mod Translation - Hi i bought...