Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox

Discus and support Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox in XBoX Games and Apps to solve the problem; Mam pytanie Czy gdybym kupił konto z grami na allegro ( wiem że grozi to banem konsoli ) i gdybym potem odinstalował te gry ( aby nie być narażonym... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by KubaGrzegorzek, May 13, 2020.

  1. Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox


    Mam pytanie

    Czy gdybym kupił konto z grami na allegro ( wiem że grozi to banem konsoli ) i gdybym potem odinstalował te gry ( aby nie być narażonym na zbanowanie konsoli ) i gdybym potem kupił te gry tak jak trzeba to czy nadal jest szansa że zbanują mi konsolę ?

    ( Oczywiścię to konto także usunąłbym z xboxa )

    Jeżeli ktoś wie jak to działa to niech napisze.

    [Edit - Translation] - I have a question

    If I bought an account with allegro games (I know that it is a console ban) and if I then uninstalled these games (so as not to be exposed to console bans) and if I then bought these games as needed, is there still a chance that they will ban my
    console?


    (Of course, I would also remove this account from xbox)

    If anyone knows how it works, let them write.

    :)
     
    KubaGrzegorzek, May 13, 2020
    #1
  2. XBF Chris J Win User

    Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox

    Hello Kuba,

    Thank you for posting here on the Xbox forums. Unfortunately this topic cannot be discussed on these forums. Please review the Xbox
    Forum Guidelines
    .

    "24) Please do not discuss anything regarding glitching, modding, hacking or exploiting gameplay other than it has been intended by the developers. This includes how
    to's, requests for duping or map glitching to name a few."


    We will be locking this thread. Please create a new thread if you ever have another question or would like to start a discussion that falls in line with the guidelines.
  3. Anghellic Karma Win User

    Udostępnianie game pass[Translation-Game pass sharing]

    Uważam, że możesz zalogować się na innej konsoli i ustawić ją jako konsolę główną. Następnie na kontach dodatkowych na tej konsoli można grać w gry pobrane na GamePass. Nie sądzę jednak, że można rozszerzyć to na kilka konsol jednocześnie.

    [Translation-I believe you can log on to another console and set it as a home console. Then, in additional accounts on this console, you can play games downloaded on GamePass. However, I don't think it can be extended to several consoles at the
    same time. ]
  4. LEONSyr Win User

    Minecraft na Xbox 360 problem z logowaniem online. -[Translation - Minecraft for Xbox 360 problem with online login.]

    Hi! The person/account who wants to play online does need Xbox Live Gold in order to do so (as Xbox Live Gold is required for online gaming).
    Tak wiem, że konto musi być Gold ale nie mogę nawet wyjść poza minecrafta bo cały czas wyświetla ten błąd jak w screenshot powyżej. Na każdym koncie i nawet jak na konsoli zostaje 1 konto dorosłego (moje) to wyskakuje ten błąd.

    Juz nie mam pomysłów na rozwiązanie tego problemu.

    -[Translation - Yes I know that the account must be Gold but I can not even go beyond Minecraft because it all the time displays this error as in the screenshot above. For each account and even how the console is one adult account (my) is the error
    pops up.


    No longer have ideas for solving this problem.]
  5. ooD0C H0L1DAYoo Win User

    Problem

    Rozwiązania Aby rozwiązać ten problem, wypróbuj następujące rozwiązania. Rozwiązanie 1: Sprawdź stan usługi Xbox Live Jeśli widzisz żadnych alertów tutaj, poczekaj, aż usługa jest uruchomiony i spróbuj ponownie: Podstawowe usługi Xbox Live: w górę i w
    trakcie pracy 6/2/2019, 10:31:45 PM Rozwiązanie 2: Przetestuj połączenie z usługą Xbox Live Naciśnij przycisk Xbox, aby otworzyć przewodnik i przejdź do systemu. Wybierz ustawienia > sieci > ustawienia sieciowe. Przewiń w prawo i wybierz Testuj połączenie
    sieciowe. Jeśli pojawi się komunikat "wszystko jest dobre ", spróbuj zalogować się do swojego profilu Xbox. Jeśli ten komunikat nie zostanie wyświetlony, wypróbuj rozwiązanie problemu z błędami połączenia sieciowego konsoli Xbox One. Rozwiązanie 3: Usuń i
    ponownie Dodaj swoje konto Usuń konto z konsoli. Oto jak: naciśnij przycisk Xbox, aby otworzyć przewodnik i przejdź do systemu. Wybierz ustawienia > konto > Usuń konta. Przewiń w prawo i wyróżnij swoje konto, aby je wybrać. Wybierz pozycję Usuń. Uruchom ponownie
    konsolę. Oto jak: naciśnij i przytrzymaj przycisk Xbox na środku kontrolera dla konsoli Xbox One, aby otworzyć program Power Center. Wybierz pozycję Uruchom ponownie konsolę. Wybierz pozycję Uruchom ponownie. Uwaga Jeśli konsola wydaje się być zablokowana,
    naciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund przycisk Xbox na konsoli, aż konsola się wyłączy. Po wyłączeniu konsoli naciśnij ponownie przycisk Xboxbutton na konsoli, aby ponownie uruchomić komputer. Ponownie Dodaj swoje konto do konsoli. Oto jak: naciśnij przycisk
    Xbox, aby otworzyć przewodnik i wybierz opcję Zaloguj się. Przewiń w dół do Zarządzaj kontami. Wybierz Dodaj nowy. Wprowadź adres e-mail i hasło do konta Microsoft, a następnie wybierz pozycję ENTER. Sprawdź ustawienia prywatności ustawione dla swojego konta.
    Dotyczą one każdej konsoli Xbox One, do której się zalogujesz. Wybierz Dalej. na ekranie wybierz kolor wybierz kolor ekranu głównego, aby odróżnić go od innych osób korzystających z tej konsoli. Wybierz Dalej. gdy zostanie wyświetlone przypomnienie o tym,
    który jest powiązany z Twoim profilem, wybierz Dalej. Wybierz Preferencje logowania. Rozwiązanie 4: Usuń wszystkie konta na konsoli Jeśli masz dużą liczbę kont zapisanych na konsoli, usuń je wszystkie i ponownie uruchom konsolę przed ponownym dodaniem konta
    zgodnie z opisem w rozwiązaniu 3 powyżej. Jeśli po usunięciu wszystkich kont i ponownym dodaniu Ciebie nadal nie możesz się zalogować, musisz przywrócić ustawienia fabryczne na konsoli. Proszę przeczytać i postępować zgodnie z instrukcjami znaleźć tutaj bardzo
    ostrożnie. Ostrzeżenie przywrócenie domyślnych ustawień fabrycznych konsoli powoduje wymazanie wszystkich kont, aplikacji, gier, zapisanych gier i ustawień. Wszystko, co nie jest zsynchronizowane z usługą Xbox Live, zostanie utracone. Konsola synchronizuje
    się z usługą Xbox Live automatycznie, gdy jest połączona z usługą.
  6. KubaGrzegorzek Win User

    Konto xbox [Account xbox]

    W chmurce czyli że na koncie ?

    A czy mógłbyś mi jeszcze powiedzieć czy jak mój kolega na moim xboxie zaloguje sie na swoje konto to czy bedzie mial tam swoje gry na tym moim xboxie ?

    A kolejne pytanie to czy jak moj kolega na moim xboxie kupi jakąś gre i wyloguje się z mojej konsoli to czy ja będe mógł tą gre pobrać za darmo czy bede musial jmusial ja kupic aby w nią grać ?

    [Translation-HIn the cloud or that in the account?

    And could you tell me yet if as my friend on my xbox logs into your account is whether he will have his games there on my xbox?

    And another question is whether as my friend on my xbox buys a game and logs out of my console is whether I could download this game for free or I would have to buy jmusial I to play it? ]
Thema:

Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox

Loading...
  1. Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox - Similar Threads - Inne konto konsoli

  2. my xbox elite 2 wont turn on but vibarates when i plug inn charger

    in XBoX on Windows
    my xbox elite 2 wont turn on but vibarates when i plug inn charger: So hey i bought a elite series 2 controller a few years back maybe 2 ithink so first i got stick drift and i fixed it then now my controller turned on but the a and b buttons wont work and this...
  3. Fik en mail om "Udskiftning af sikkerhedsoplysninger" for en microsoft konto der er...

    in XBoX Accessibility
    Fik en mail om "Udskiftning af sikkerhedsoplysninger" for en microsoft konto der er...: Fik en mail om "Udskiftning af sikkerhedsoplysninger" for en microsoft konto der er tilknyttet til en gmail. Kan ikke logge ind at stoppe det fordi Microsoft logger mig ind til en anden konto. Når...
  4. Minecraft Konto Login ändern

    in XBoX Accessibility
    Minecraft Konto Login ändern: (Moved from German CPC) Hallo, habe Minecraft java edition gekauft. Möchte die login adresse auf die email meiner Tochter ändern, damit sie sich nicht mit der Eltern email anmelden muss. Wo...
  5. Konto xbox [Xbox account]

    in XBoX Accessibility
    Konto xbox [Xbox account]: Jak można usunąć powiązanie konta Microsoft z kontem xbox? (przez przypadek założyłam 2 konta). Potrzebuję jedno z nich usunąć i powiązać konto MS z tym drugim. Niezbędne do poprawnego działania...
  6. Kinder Konto Hochstufen auf Normales (Erwachsenes Konto)?

    in XBoX Accessibility
    Kinder Konto Hochstufen auf Normales (Erwachsenes Konto)?: Hallo Xbox Freunde, ich bin inzwischen jetzt 18 Jahre alt und würde gern mein Kinder Konto hoch stufen lassen auf ein Normales (erwachsenen Konto) aber dazu find ich keine Kategorie und wollte...
  7. Crossroads Inn - Candles Won't Light

    in XBoX Games and Apps
    Crossroads Inn - Candles Won't Light: The candles won't light in Crossroads Inn. Xbox One console - pre-ordered. I've searched tutorials on youtube and followed all game instructions. Is this a common issue?...
  8. jeg prøver å logge inn på pc til xbox, ikke mobil. klarer ikke å finne enthet, selv om xbo...

    in XBoX on Windows
    jeg prøver å logge inn på pc til xbox, ikke mobil. klarer ikke å finne enthet, selv om xbo...: Title Translation: (I'm trying to log on to PC to xbox, not mobile. unable to find entity, even if xbo comes up ,, tv is not no problem, stream from pc to xbox games) jeg prøver å logge inn på...
  9. How do know if inn permanently banned? If so can I reverse it?

    in XBoX on Consoles
    How do know if inn permanently banned? If so can I reverse it?: I was banned for I think the third time and I can play online in games but I still am restricted from Xbox live party's and communications for past behavior. It's been more than a month and I...
  10. Not able to log inn

    in XBoX on Consoles
    Not able to log inn: I am trying to log into the sea of thieves early access and when I do it says you need to be 18 or older and my account is 21 ??? please help 939d0401-d910-4c34-96fd-6c26ed14bc3a