Gry się nie pobierają.

Discus and support Gry się nie pobierają. in XBoX on Windows to solve the problem; Przy próbie pobierania pojawia się kod błędu 0x80073CF3. Szukałem prawie wszędzie, ale żadna metoda nie pomogła. Ma ktoś jakiś pomysł?... Discussion in 'XBoX on Windows' started by KrećGo, Jan 14, 2021.

  1. KrećGo
    KrećGo Guest

    Gry się nie pobierają.


    Przy próbie pobierania pojawia się kod błędu 0x80073CF3. Szukałem prawie wszędzie, ale żadna metoda nie pomogła. Ma ktoś jakiś pomysł?

    :)
     
    KrećGo, Jan 14, 2021
    #1
  2. dempup Win User

    Gry się nie pobierają.

  3. JosefLBohorquez Win User

    Gry się nie uruchamiają

    Hi, please restart your PC, try the thing with the Xbox services and try “installing” the game one more time
  4. chmielekxd Win User

    Gry się nie uruchamiają

    Po wykonaniu pierwszego sposobu z listy wyskakuje błąd.
    [​IMG]
  5. JosefLBohorquez Win User

    Gry się nie uruchamiają

    Hi, that’s odd..
    Don’t worry, I can suggest you other things:

    A. Reinstall Gaming Services using powershell command

    Press Windows key + X and then select Windows PowerShell (Admin).

    Type or copy / past the following command and press Enter:

    Get-AppxPackage *gamingservices* -allusers | remove-appxpackage -allusers

    Restart the PC and Open the Xbox application.

    A blue notification with the following message is going to appear at the bottom:
    "This app needs an extra component. Gaming Services is needed for playing some games. Administrator approval required. Install"

    Select Install to reinstall Gaming Services, once installed check again

    B. Open task manager > select the startup tab > disable all the programs listed there temporarily
    Restart the PC and try again

    C. Do a clean boot in your PC and try again
    https://support.microsoft.com/en-us/topic/how-t...

    D. Create a new local administrator user in your PC and try from there
    https://support.microsoft.com/en-us/windows/cre...

    E. Run the SFC tool to find and repair possible system corruptions

    https://answers.microsoft.com/en-us/windows/for...
  6. chmielekxd Win User

    Gry się nie uruchamiają

    Ponowne uruchomienie oraz instalowanie nie zadziałało
Thema:

Gry się nie pobierają.

Loading...
  1. Gry się nie pobierają. - Similar Threads - Gry się nie

  2. podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem...

    in XBoX Games and Apps
    podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem...: podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem Xbox (w opcjach klawiatura ekranowa jest wyłączona) ***Post moved by the moderator to the appropriate...
  3. Pad się rozłącza

    in XBoX on Consoles
    Pad się rozłącza: Witam, mam problem z padem, otóż po roku użytkowania chodził normalnie, praktycznie ciągle przez USB go używałem, a od jakiegoś tygodnia, sam z siebie przy zapalonym logo xboxa, jakby się zaciął i...
  4. gra się Crushuje

    in XBoX Games and Apps
    gra się Crushuje: kiedy próbuje uruchomic gre SnowRunner wyskakuje mi taki komunikat. Jak mam to naprawić? [img] a77982ad-1d04-4df3-88e3-9c29b83ccaba
  5. Gry się nie uruchamiają

    in XBoX Games and Apps
    Gry się nie uruchamiają: Gra próbuje się uruchomić po czym okno przedstawione na ss się wyłącza. Ponowne próby instalacji czy włączenia komputera nic nie wniosły. Jak rozwiązać ten problem??? [img]...
  6. Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on]

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on]: Witam, 2 dni temu zakupiłem forze na storze ms, lecz ów gra nie reaguje. Po naciśnięciu ikony Forzy pokazuje się logo i po około 40 sec znika. Próbowałem różnych metod których znalazłem w...
  7. Pomocy! włamali się na konto [Edit - Translation] - Help! broke into the account

    in XBoX on Consoles
    Pomocy! włamali się na konto [Edit - Translation] - Help! broke into the account: Ktoś włamał mi się na konto i zmienił hasła. Próbuję zresetować hasło Już 3 razy pisałem - pomyślnie przechodzę weryfikację i dostaje linka wpisuje nazwę konta i otrzymuje za każdym razem ta sama...
  8. Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the...

    in XBoX on Windows
    Nie mam opcji zalogowania się do aplikacji Xbox Beta. -[Translation - I don't have the...: Nie mogę zalogować się do aplikacji Xbox Beta, gdy klikam "Zaloguj się" pojawia się na ułamek sekundy okno, po czym znika i aplikacja się odświeża. -[Translation - I can't sign in to the Xbox...
  9. xbox 360 łączy się z siecią, ale nie łączy się z internetem, komputer go nie widzi - pomocy

    in XBoX Accessibility
    xbox 360 łączy się z siecią, ale nie łączy się z internetem, komputer go nie widzi - pomocy: Konsola xbox 360 łączy się z siecią domową ORANGE bezprzewodowo. Nie łączy się z internetem. Wypróbowałam wszystkie zalecenia znalezione w sieci. Nic nie pomaga. Nie mam włączonych filtrów...
  10. Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.

    in XBoX on Windows
    Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.: Ekran logowania się zapętla i nie mogę się zalogować. Próbowałem instalować od nowa aplikację ale dalej nie działało. Zamieszczam film poniżej, prosżę o szybką pomoc. Video [Title Mod...