Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on]

Discus and support Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on] in XBoX Games and Apps to solve the problem; Witam, 2 dni temu zakupiłem forze na storze ms, lecz ów gra nie reaguje. Po naciśnięciu ikony Forzy pokazuje się logo i po około 40 sec znika.... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by okioki2, Oct 10, 2020.

  1. okioki2
    okioki2 Guest

    Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on]


    Witam, 2 dni temu zakupiłem forze na storze ms, lecz ów gra nie reaguje. Po naciśnięciu ikony Forzy pokazuje się logo i po około 40 sec znika.

    Próbowałem różnych metod których znalazłem w Internecie lecz nadal nic. Być może ktoś z was wie jak to rozwiązać.

    Pozdrawiam

    [Translation-Hello, 2 days ago I bought the forum on the ms table, but the game is not responding. After pressing the Forza icon, the logo is displayed and disappears after about 40 seconds.

    I tried various methods that I found on the Internet but still nothing. Perhaps some of you know how to solve this.

    greetings]

    :)
     
    okioki2, Oct 10, 2020
    #1
  2. XBF Brad A Win User

    Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on]

    Hello Okioki2,,

    Thanks for reaching out to the forums. We see you are having issues with a game launching. We recommend the game issues solution.
    Also try maybe uninstall and reinstall the game as it could be corrupt.

    Thanks,

    Brad
  3. MachoDijos Win User

    Forza horizon 4 dodatki -[Translation - Forza horizon 4 additions]

    W zakładce do instalacji nie mam nic do zainstalowania, zmieniłem filtry, próbowałem na każdy możliwy sposób, zainstalowane mam tylko :

    Forza horizon 4

    Forza horizon 4 1967 sunbeam Tiger i drift car pack, to normalne nie jest …

    -[Translation - In the tab for installation I have nothing to install, I changed the filters, I tried on every possible way, I have only installed:


    Forza horizon 4

    Forza horizon 4 1967 sunbeam Tiger and drift car pack, this is not normal …]
  4. OldFunKiller Win User

    Хочу вернуть деньги за продукт но почему не могу вернуть. [Translation-I Want to return the money for the product but why can not return.]

    За набор дополнений forza horizon 4. И там нет кнопки возврата.

    [Translation-For a set of add-ons forza Horizon 4. And There is no return button.]
  5. Wishcatcher Win User

    Forza Horizon 4 Screen won´t load

  6. comlykabom Win User

    Can’t find redeemed game in my games

Thema:

Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on]

Loading...
  1. Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on] - Similar Threads - Forza Horizon nie

  2. Forza horizon online nie działa proszę o pomoc w załączniku zrzuty ekranu

    in XBoX Games and Apps
    Forza horizon online nie działa proszę o pomoc w załączniku zrzuty ekranu: Poniżej zrzuty ekranu [img] [img] 904c464e-3bef-43f8-8ec6-df6e815b8b93
  3. nie mogę włączyć domu aukcyjnego Forza Horizon 5

    in XBoX Games and Apps
    nie mogę włączyć domu aukcyjnego Forza Horizon 5: wyskakuje takie coś "Dostęp do zawartości stworzonej przez użytkownika jest ograniczony ze względu na ustawienia prywatności twojego profilu" nie wiem jak mam to naprawić...
  4. Forza Horizon 4 nie chce sie włączyć wyskakuje błąd[Forza Horizon 4 won't turn on, an error...

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 4 nie chce sie włączyć wyskakuje błąd[Forza Horizon 4 won't turn on, an error...: Podczas uruchomiania gry wyskakuje błąd "Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu, gdyby był Ci potrzebny: 0x803F8001." [Translation - An error...
  5. Forza horizon 4 tryb online nie działa[Translation-Forza horizon 4 online mode does not work]

    in XBoX on Windows
    Forza horizon 4 tryb online nie działa[Translation-Forza horizon 4 online mode does not work]: Gdy włączę grę online połączy mnie z sesją po czym odłączy. Dzieje się tak co chwilę. [Translation-When I turn on the game online, it will connect me to the session and then disconnect. This...
  6. Forza horizon 4 wersja ultimate pc nie chce się wczytać[Translation-Forza horizon 4 version...

    in XBoX on Windows
    Forza horizon 4 wersja ultimate pc nie chce się wczytać[Translation-Forza horizon 4 version...: Posiadam ją jakiś miesiąc i przez ostatnie dwa dni nie mogę jej uruchomić. Cały czas w prawym dolnym rogu wyświetla się "wczytywanie proszę czekać", wcześniej działała mi bez zarzutów, to na pewno...
  7. Forza Horizon 4 nie działa [Forza Horizon 4 Not working]

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 4 nie działa [Forza Horizon 4 Not working]: Witam mam problem z Forza Horizon 4 mianowicie nie uruchamia się po aktualizacji z dodatkiem fortune island, pokazuje się startowe okno i nagle znika. Posiadam aktualne sterowniki do karty...
  8. Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu,...

    in XBoX on Windows
    Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu,...: Witam, podczas uruchamiania gry Forza Horizon 4 wyskakuje następujący komunikat: Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu, gdyby był Ci potrzebny:...
  9. Forza Horizon 4 Wczytywanie się nie powiodło [Translation-Forza Horizon 4 Loading failed]

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 4 Wczytywanie się nie powiodło [Translation-Forza Horizon 4 Loading failed]: Split from this thread. Hello there same problem but on pc can u help me with this? 14caa6eb-23eb-4af4-a641-9ac0a56a1c72
  10. Forza Horizon 3 - Xbox One - nie działają opcje: dom aukcyjny, salon i inne (Mod ...

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 3 - Xbox One - nie działają opcje: dom aukcyjny, salon i inne (Mod ...: Witam, mam problem z grą Forza Horizon 3 na Xbox One. Po dłuższym czasie ponownie uruchomiłem grę i ku mojemu zdziwieniu nie działąja mi opcje: dom aukcyjny, salon - co jest równoznaczne z tym...

Users found this page by searching for:

  1. For a horizon 4 Xbox x nie włącza sie