Forza Horizon 4 nie chce sie włączyć wyskakuje błąd[Forza Horizon 4 won't turn on, an error...

Discus and support Forza Horizon 4 nie chce sie włączyć wyskakuje błąd[Forza Horizon 4 won't turn on, an error... in XBoX Games and Apps to solve the problem; Podczas uruchomiania gry wyskakuje błąd "Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu, gdyby był Ci... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by ClisaT, Oct 6, 2020.

  1. ClisaT
    ClisaT Guest

    Forza Horizon 4 nie chce sie włączyć wyskakuje błąd[Forza Horizon 4 won't turn on, an error...


    Podczas uruchomiania gry wyskakuje błąd "Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu, gdyby był Ci potrzebny: 0x803F8001."

    [Translation - An error pops up when starting the game "Forza Horizon 4 is not currently available in your account. We include the error code if you need it: 0x803F8001."]

    :)
     
    ClisaT, Oct 6, 2020
    #1
  2. XBF Ezra G Win User

    Forza Horizon 4 nie chce sie włączyć wyskakuje błąd[Forza Horizon 4 won't turn on, an error pops up]

    Hello ClisaT,

    Thank you for your post. I understand you are experiencing an issue with your Xbox One failing to launch Forza Horizon 4 and producing error code 0x803F8001. To troubleshoot this, please visit this page:

    Error 0x803F8001
    .

    I hope this helps.
  3. MachoDijos Win User

    Forza horizon 4 dodatki -[Translation - Forza horizon 4 additions]

    W zakładce do instalacji nie mam nic do zainstalowania, zmieniłem filtry, próbowałem na każdy możliwy sposób, zainstalowane mam tylko :

    Forza horizon 4

    Forza horizon 4 1967 sunbeam Tiger i drift car pack, to normalne nie jest …

    -[Translation - In the tab for installation I have nothing to install, I changed the filters, I tried on every possible way, I have only installed:


    Forza horizon 4

    Forza horizon 4 1967 sunbeam Tiger and drift car pack, this is not normal …]
  4. minghzhang Win User

    Forza Horizon 5 starts the game and reports an error (0x800701b1). Reinstalling the game cannot be solved. Enter the game when the network is disconnected.

    I reinstalled Forza Horizon 4 without any problems.Only Forza Horizon 5 will have an error.
  5. Wishcatcher Win User

    Forza Horizon 4 Screen won´t load

  6. Mateusz Lis Win User

    Nie mogę uruchomić gry, komunikat "Wystąpił problem podczas uruchamiania gry.Kod błędu: (0x80070005)"

    nie działa, nic się nie zmieniło i nadal wyskakuje ten sam błąd
Thema:

Forza Horizon 4 nie chce sie włączyć wyskakuje błąd[Forza Horizon 4 won't turn on, an error...

Loading...
  1. Forza Horizon 4 nie chce sie włączyć wyskakuje błąd[Forza Horizon 4 won't turn on, an error... - Similar Threads - Forza Horizon nie

  2. Forza horizon online nie działa proszę o pomoc w załączniku zrzuty ekranu

    in XBoX Games and Apps
    Forza horizon online nie działa proszę o pomoc w załączniku zrzuty ekranu: Poniżej zrzuty ekranu [img] [img] 904c464e-3bef-43f8-8ec6-df6e815b8b93
  3. nie mogę włączyć domu aukcyjnego Forza Horizon 5

    in XBoX Games and Apps
    nie mogę włączyć domu aukcyjnego Forza Horizon 5: wyskakuje takie coś "Dostęp do zawartości stworzonej przez użytkownika jest ograniczony ze względu na ustawienia prywatności twojego profilu" nie wiem jak mam to naprawić...
  4. Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on]

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 4 - nie włącza się[Translation-Forza Horizon 4 -does not turn on]: Witam, 2 dni temu zakupiłem forze na storze ms, lecz ów gra nie reaguje. Po naciśnięciu ikony Forzy pokazuje się logo i po około 40 sec znika. Próbowałem różnych metod których znalazłem w...
  5. Forza horizon 4 tryb online nie działa[Translation-Forza horizon 4 online mode does not work]

    in XBoX on Windows
    Forza horizon 4 tryb online nie działa[Translation-Forza horizon 4 online mode does not work]: Gdy włączę grę online połączy mnie z sesją po czym odłączy. Dzieje się tak co chwilę. [Translation-When I turn on the game online, it will connect me to the session and then disconnect. This...
  6. Forza horizon 4 wersja ultimate pc nie chce się wczytać[Translation-Forza horizon 4 version...

    in XBoX on Windows
    Forza horizon 4 wersja ultimate pc nie chce się wczytać[Translation-Forza horizon 4 version...: Posiadam ją jakiś miesiąc i przez ostatnie dwa dni nie mogę jej uruchomić. Cały czas w prawym dolnym rogu wyświetla się "wczytywanie proszę czekać", wcześniej działała mi bez zarzutów, to na pewno...
  7. Forza Horizon 4 nie działa [Forza Horizon 4 Not working]

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 4 nie działa [Forza Horizon 4 Not working]: Witam mam problem z Forza Horizon 4 mianowicie nie uruchamia się po aktualizacji z dodatkiem fortune island, pokazuje się startowe okno i nagle znika. Posiadam aktualne sterowniki do karty...
  8. Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu,...

    in XBoX on Windows
    Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu,...: Witam, podczas uruchamiania gry Forza Horizon 4 wyskakuje następujący komunikat: Aplikacja Forza Horizon 4 nie jest obecnie dostępna na Twoim koncie. Dołączamy kod błędu, gdyby był Ci potrzebny:...
  9. Forza Horizon 4 Wczytywanie się nie powiodło [Translation-Forza Horizon 4 Loading failed]

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 4 Wczytywanie się nie powiodło [Translation-Forza Horizon 4 Loading failed]: Split from this thread. Hello there same problem but on pc can u help me with this? 14caa6eb-23eb-4af4-a641-9ac0a56a1c72
  10. Forza Horizon 3 - Xbox One - nie działają opcje: dom aukcyjny, salon i inne (Mod ...

    in XBoX Games and Apps
    Forza Horizon 3 - Xbox One - nie działają opcje: dom aukcyjny, salon i inne (Mod ...: Witam, mam problem z grą Forza Horizon 3 na Xbox One. Po dłuższym czasie ponownie uruchomiłem grę i ku mojemu zdziwieniu nie działąja mi opcje: dom aukcyjny, salon - co jest równoznaczne z tym...