Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.

Discus and support Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass. in XBoX on Windows to solve the problem; Ekran logowania się zapętla i nie mogę się zalogować. Próbowałem instalować od nowa aplikację ale dalej nie działało. Zamieszczam film poniżej, prosżę... Discussion in 'XBoX on Windows' started by pimpek32, Dec 24, 2019.

  1. pimpek32
    pimpek32 Guest

    Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.


    Ekran logowania się zapętla i nie mogę się zalogować. Próbowałem instalować od nowa aplikację ale dalej nie działało. Zamieszczam film poniżej, prosżę o szybką pomoc.

    Video

    [Title Mod Transition-The login screen is looping and I can't play games from the microsoft store and xbox game pass.]

    [Mod Translation-The login screen is looping and I cannot login. I tried to reinstall the application but it still didn't work. I am posting the video below, please help me quickly.

    video]

    :)
     
    pimpek32, Dec 24, 2019
    #1
  2. Onyx Is Here Win User

    Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.

    If you're on a PC please make sure that it does not have any pending updates
  3. MagdalenaZielinska Win User

    Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?

    Hej.nie znam odpowiwdzi,ale ze widze po polsku to chcialabym sie zapytac dlaczego nie mogę grać on-line multiplayer? Wiem;ze coś w ustawieniach ale próbowałem, poza tym podazalem za instrukcjami i też nic.....
  4. ŁydaŁyda Win User

    Forza Horizon 4 i "krytyczny błąd" [Edit - Translation] - Forza Horizon 4 and "critical mistake"

    Wpisałem kod ainstalowalem Forze ale i tak nie mogę w nią grać ponieważ przezuca mnie do sklepu Microsoft dla czego?

    ----

    [Mod Translation - I entered the code, I installed Fora, but I can't play it because it puts me in the Microsoft store for what?]
  5. HassanB Win User

    f1 2011 kod dostępu

    Hi,

    Sorry, you will not be able to access that game since it's associated with another account. Games for Windows LIVE games will not allow you to play games that you do not know the gamertag information for.

    You will need to find out the e-mail and password associated with the old account in order to play the game. There is no way to associate your gamertag with the old game.

    If you know the gamertag then you can contact phone support to find out the e-mail associated with the account and once you have that, you can reset the password.

    Translation:

    Hi,

    Niestety, nie będzie w stanie uzyskać dostęp do tej gry, ponieważ jest powiązany z innym kontem. Games for Windows LIVE gry nie będzie można grać w gry, które nie znają Gamertag informacji.

    Musisz dowiedzieć się, e-mail i hasła związanego z starego konta w celu gry. Nie ma sposobu, aby skojarzyć tag gracza ze starej gry.

    Jeśli znasz tag gracza, możesz skontaktować się z obsługą telefonu, aby dowiedzieć się, e-mail powiązanego z kontem, a gdy już to, że można zresetować hasło.
  6. cphelmut Win User

    Problem z logowaniem się gier na na profil xbox live[Translation-Problem signing in to Xbox Live games]

    Używam wszędzie tego samego loginu, do logowania się w windows, do aplikacji xbox, do sklepu windows. Poprzez internet normalnie loguję się do konta, gdzie mogę ustawiać wszystko, co chcę. Napisałem do pomocy technicznej, ale chyba ten Pan nie wie, o co
    mi chodzi. Spróbowałem usunąć konto z systemu, zalogowałem się na koncie lokalnym i zero efektu. Następnie zalogowałem się ponownie kontem microsoftu, nie pomogło. Ciągle komunikaty "Nie możemy zsynchronizować twoich danych z chmurą". W forza 4 można grać
    offline, tomb raider podejmuje próbę uruchomienia gry non stop "użytkownik został wylogowany z konta microsoft live, nastąpi ponowne uruchomienie gry". Xbox game pass niby się loguje na konto, po czym momentalnie jest wylogowany. O co tu chodzi? czy granie
    na pc musi być takie uciążliwe?

    [Translation-I use the same login everywhere, to log in to windows, to the xbox application, to the windows store.
    I normally log into the account via the Internet, where I can set up everything I want.
    I wrote for technical support, but I think this gentleman doesn't know what I mean.
    I tried to delete the account from the system, logged in to the local account and zero effect.
    Then I logged in again with the microsoft account, it did not help.
    Still messages "We can't sync your data with the cloud".
    In form 4 you can play offline, tomb raider attempts to start the game non stop "the user has been logged out of the microsoft live account, the game will restart".
    The Xbox game pass is logged into the account, and then immediately logged out.
    What this is about? does playing on pc have to be so tedious?]
Thema:

Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.

Loading...
  1. Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass. - Similar Threads - Ekran logowania się

  2. podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem...

    in XBoX Games and Apps
    podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem...: podczas gry assasins Cred Originins włącza się klawiatura ekranowa podczas sterowania padem Xbox (w opcjach klawiatura ekranowa jest wyłączona) ***Post moved by the moderator to the appropriate...
  3. zmiana adresu na jaki przychodzi kod logowania

    in XBoX Accessibility
    zmiana adresu na jaki przychodzi kod logowania: Dzień dobry! Mamy w domu konsolę xbox i w niej 4ry konta użytkowników. Dotychczas były skojarzone z adreesami email w naszej domenie, ale niedługo stracimy do nich dostęp. Chcieliśmy więc...
  4. Oyun oynarken ekran kararması.

    in XBoX Games and Apps
    Oyun oynarken ekran kararması.: Merhabalar, ben televizyon ile Xbox one s oynuyorum çoğu oyunda haraketsiz ve ya koyu renkli bir ortama girdiğimde aniden ekran karariyor ve zar zor olan biteni görebiliyorum. Daha önce birisi bu...
  5. Forza Horizon 4 oynarken ekran kararıp tekrar düzeliyor.[Translation-When playing Forza...

    in XBoX on Windows
    Forza Horizon 4 oynarken ekran kararıp tekrar düzeliyor.[Translation-When playing Forza...: Oyunu oynarken ekran kararıp 1 sn içinde normale dönüyor ve bir kaç defa böyle tekrar ediyor. Bazen de hiç olmuyor sorunsuz oynuyorum. Forza Horizon 4 dışında hiç bir oyunda veya uygulamada bir...
  6. Problem logowania sie na ps4 [Mod Translation-Login problem on ps4]

    in XBoX on Consoles
    Problem logowania sie na ps4 [Mod Translation-Login problem on ps4]: Witam mam problem z logowanie sie na konto Microsoft na ps4 pierwszy raz sie zalogowalo po wylaczeniu gry wyskakuje ze cos poszlo nie tak podczas logowania. Prosze o pomoc. Pozdrawiam [Mod...
  7. Windows kayıt yaparken kayıt siyah ekran gözüküyor. [Edit - Translation] - The black screen...

    in XBoX Games and Apps
    Windows kayıt yaparken kayıt siyah ekran gözüküyor. [Edit - Translation] - The black screen...: Merhaba Microsoft Ekibi. sizlere bir problemimden veya herkesin probleminden bahsetmek isterim ki Windows+Alt+R yaptığımda Donanımınız video çekmek için uygun değildi diyordu. Bende bunu çözmek...
  8. Sea of Thieves SİYAH EKRAN Sorunu [Mod Translation - Sea of Thieves BLACK SCREEN Problem]

    in XBoX on Windows
    Sea of Thieves SİYAH EKRAN Sorunu [Mod Translation - Sea of Thieves BLACK SCREEN Problem]: ÖNCEDEN HİÇBİR SIKINTI YOKTU KUSURSUZ ŞEKİLDE OYNUYORDUM FAKAT BUGÜN OYUNU AÇTIĞIMDA LOGO GÖZÜKTÜKTEN SONRA OYUNUN SİYAH EKRANDA KALDIGINI GÖRDÜM 10 DAKİKA BEKLEDİM FAKAT BİR SONUÇ ALAMADIM. [Mod...
  9. Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się

    in XBoX on Windows
    Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się: Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta) zainstalowana. Chcę się zalogować poprzez przycisk...
  10. Komunikat: "Błąd logowania w usłudze Xbox Live nie powiodło się"

    in XBoX Games and Apps
    Komunikat: "Błąd logowania w usłudze Xbox Live nie powiodło się": Komunikat: "Błąd logowania w usłudze Xbox Live nie powiodło się" [img] Próba zalogowania do usługi Xbox na laptopie Windows 10 kończy się komunikatem: "Logowanie w usłudze Xbox Live nie...